Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - amosov.fm 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Кількість підписників: 3 853
Фото: 4,690
Відео: 1,760
Посилання: 2,100
Опис:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg
Джерело

amosov.fm 🇺🇦 | За цю добу було кілька хвиль нагнітання істерики серед українців (а ос...

Логотип телеграм спільноти - amosov.fm 🇺🇦 amosov.fm 🇺🇦 @amosovfm
1 220 Охват/переглядів 2026-01-09 16:44 Повідомлення №10059
За цю добу було кілька хвиль нагнітання істерики серед українців (а особливо - киян). І треба визнати, що різні внутрішні стейкхолдери активно цьому підігрували. Ну наприклад можна виділити такі хвилі:1. Летить Орєшнік. Із повідомлення-попередження ця новина-анонс перетворилася на залякування. Піддалися місцями навіть ті, від кого я не очікував. Орєшнік здійснив свою "залякуючу" функцію ще до удару, який виявився не таким небезпечним, як його подали медіа-канали і як багато хто намалював собі в голові. росія аплодує. 2. В трубах спустили воду. Із цього почали роздувати якусь неймовірну подію. Особливо варто відзначати, як розганяли повідомлення екс-міністра ЖКГ, нардепа, Юлькіного пропагандиста і відвідувача усіх можливих проросійських медіа-помийок Кучеренка. Потім вийшло роз'яснення, що спуск води - необхідність, але паніку-істерику вже понесли. росія аплодує.3. Наперед почали пророкувати апокаліпсис Києву. І почали пхати Кличка. Звісно, його є за що пхати, і як на мене він поспішив із заявою про виїзд за місто. (І до слова, за містом не краще, а місцями значно гірше, ніж у Києві). Але усе це свторювало неконструктивний інформаційний вайб. росія аплодує. Уже є повідомлення про віднволення водопостачання, а також анонсують відновлення тепла. Моя порада, коли ви чуєте/читаєте новину що зараз йобне Арєшніком, що нас усіх заморозять, що зараз все лусне, всі помруть і настане апокаліпсис, видихнути, згадати скільки разів ми вже читали ці всі "новини" і почекати годину-добу (в залежності від новини) перш ніж робити якісь висновки. Воно погано, тяжко, але в тій чи іншій мірі це вже було. Особисто я зараз мабуть вперше з 2022 року сиджу добу без електрики, води, опалення (і попри це навіть пишу цей допис). І ще спокійно посиджу ще добу. Не страшно. Прорвемося.