Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - «Разом – ми сила!»
Додано 14 лип 2024

«Разом – ми сила!»

@amkrprof
Кількість підписників: 176
Фото: 1,870
Відео: 7
Посилання: 556
Опис:
Інформаційний канал первинної профспілкової організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

👥 Кількість підписників

176
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

152
Середній/День:: 168
Середній/Тиждень:: 192
ERR: 86.36%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

А ви знали, що на підприємстві перевіряють на точність близько 100 тисяч приладів? 🤔Від манометра в цеху до складного температурного сенсора – все це під наглядом людей, для яких точність – понад усе. У серпні метрологічний центр департаменту з якості #АрселорМітталКривийРіг святкує 45 років 🎉За цією цифрою стоять десятки тисяч годин відповідальної, часто непомітної, але важливої роботи. Метрологи відповідають за те, щоб усі вимірювання були бездоганними 📝: температура плавки, тиск, вага, рівень - все, що впливає на кінцевий продукт. І навіть коли обладнання не можна зняти, вони виїжджають на об’єкти - так працює справжній контроль.У центрі працюють переважно жінки. Згуртований колектив, де кожна знає, чим живуть колеги. За 20 років штат служби зменшився в чотири рази, але обсяг задач не став меншим. Та служба тримається завдяки досвіду, витримці й взаємній підтримці «Хочеться, щоб нашу працю бачили і цінували. І щоб ті, хто сьогодні в окопах, як наш колега, скоріше повернулися додому. До миру і до роботи», - каже Вікторія Григоренко, інженер з метрології 1-ї категорії, голова дільничного комітету профспілки.Вітаємо колектив метрологічного центру з 45-річчям! 🤩Детальніше про роботу підрозділу 👉https://www.amkrprof.org.ua/news/metrologichniy-centr-45-rokiv-na-varti-tochnosti
Вітаємо колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з Днем народження рідного підприємства! Так, сьогодні, 4-го серпня 2025 року, виповнився вже 91 рік, як підприємство розпочало свою роботу з пуском першої доменної печі. 🎉А ось найближчої неділі свою професійне свято в Україні відзначатимуть будівельники, багато поколінь яких за минулі десятиріччі разом з металургами, гірниками, коксохіміками доклали чимало зусиль для того, щоб в нашому місті, крок за кроком нарощуючи свої виробничі потужності, виріс справжній промисловий гігант – один з визнаних лідерів вітчизняної гірничо-металургійної галузі.🏗З цієї нагоди сьогодні в Кривому Розі відбулося громадське зібрання, учасники якого віддали шану всім причетним до розбудови гірничо-металургійного комплексу Кривбасу та його провідного підприємства – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».👏В цьому заході, який пройшов біля будівлі ПраТ «Криворіжіндустрбуд» з покладанням квітів до скульптурної композиції, присвяченій криворізьким будівельникам, та до меморіальних дощок на честь їхніх відомих і шанованих в нашому місті керівників, взяли участь представники адміністрації та ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ветерани та студентська молодь, а також інші представники громадськості. 👥Ініціатором проведення зібрання виступали Громадська рада при криворізькому міськвиконкомі та Громадська спілка «Координаційна рада Кривий Ріг – рідне місто».Більше фото та докладніше про захід, що відбувся, - в наших наступних публікаціях.
Наші спілчани, небайдужі до спорту, залишаються вірними своєму захопленню попри всі ті обставини, з якими зіткнулися українці в умовах повномасштабної ворожої агресії проти рідної країни. При цьому вони знаходять можливість не тільки для тренувальних занять, які допомагають їм залишатися в добрій фізичній формі, а й для того, щоб перевіряти свої навички з улюблених видів спорту, долучаючись до участі в серйозних змаганнях та занурюючись там у вир захоплюючої боротьби за перемогу з гідними суперниками.⚽️⛹️‍♀️ «Дуже приємні спогади залишились від поїздки до Полтави, де в червні цього року проходив розіграш Кубка України з волейболу серед чоловічих та жіночих команд у різних вікових категоріях, - розповідає наша спілчанка бригадир з переміщення сировини, напівфабрикатів і готової продукції конвертерного цеху Октябрина Гладун. – Ветеранська жіноча команда «Динамо» з нашого міста, за яку я граю вже не перший рік, здобула там бронзові нагороди, посівши третє місце у віковій категорії 45+».🥉За словами Октябрини, разом з нею за криворізьке «Динамо» на цих змаганнях грали і дві її добрі подруги, які теж працюють на «АрселорМіттал Кривий Ріг» і перебувають в лавах ПМГУ, - це калібрувальниця управління прокатного департаменту Ірина Веселкова та оператор поста керування з шахтоуправління Олена Гайдей. 👷‍♀️👷‍♀️Днями спортсменка повернулася з Києва, де брала участь у благодійному волейбольному турнірі до Дня хрещення Київської Русі, головною метою якого був збір коштів на лікування та реабілітацію одного з важкопоранених українських воїнів.👨‍🦽🇺🇦Який внесок у цю благодійну справу зробила ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»?Що надихає Октябрину та її подруг бути активними учасницями ветеранського волейбольного руху?Про це читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/komandna-gra
Людина, якій не все одно, на яку можна покластися, як на самого себе 💯За 37 років на коксохімічному виробництві Микола Мигуцький не лише пройшов шлях від слюсаря до керівника дільниці, а й став людиною, яку обирають профспілковим лідером уже вшосте Йому довіряють, бо знають - він не відмахнеться від проблем і не буде шукати виправдань. А вислухає, поспівчуває і знайде спосіб, як допомогти. Віднедавна Микола керує новим колективом та переобраний головою цехового комітету технологічного цеху КХВ #АрселорМітталКривийРіг. Одразу взявся до справ та нові задачі. Потрібно з усіма перезнайомитись, налагодити контакт 👷‍♂️👷‍♀️«Я завжди за те, щоб спілкуватись з людиноюіндивідуально. Звісно, мені пишуть питання і у Вайбер, і в Телеграм. Але я дотримуюсь правила, що лише при розмові один на один можна донести до співрозмовника свою позицію та потрібну інформацію. Тому звик спілкуватись наживо. Тим більше зараз колектив для мене новий, потрібно багато чогороз’яснювати», - говорить профлідер.https://www.amkrprof.org.ua/news/koli-dopomoga-inshim-zashita-v-dnk-pravila-zhittya-mikoli-miguckogo#профспілка #ПМГУ #арселорміттал #профактив #профспілковийлідер
В колективі РЗФ-1 гірничого департаменту нова втрата. Колеги попрощалися із Дмитром Квасневським 💔Дмитру було 42 роки. У війську він служив навідником десантно-штурмового відділення і загинув під час виконання бойового завдання поблизу селища Юнаківка на Сумщині. В #АрселорМітталКривийРіг працював давно, три роки тому перевівся із аглоцеху до рудозбагачувальної фабрики №1, де став машиністом млинів. Як розповідає його наставник Сергій Гладун, старший змінний майстер РЗФ-1, Дмитро Квасневський він був одним з найкращих серед його учнів. «Дмитро завжди серйозно та відповідально ставився до виконання кожного завдання. Показував гарні результати в роботі. Всі знали його як чесну та добропорядну людину, дуже спокійну. Ніколи ми не помічали його в якихось конфліктах, навпаки, якщо була потрібна допомога, то він її пропонував», - розповідає Сергій Гладун. На жаль, 19-річний син Дмитра залишився круглою сиротою. Первинна організація ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює щирі співчуття колегам та рідним загиблого. Світла та вічна пам’ять Герою…#Героїневмирають #ПМГУ #втрати #профспілка
Про те, що нашого спілчанина, працівника технологічного цеху коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олега Ковальчука було відзначено високою державною нагородою за особисту мужність, виявлену ним під час виконання військового обов’язку в лавах оборонців України, нам повідомив голова цехкому ПМГУ названого цеху Ігор Прудкий. Він же допоміг зустрітися з Героєм, який зараз перебуває на лікуванні в рідному місті після отриманого на фронті тяжкого поранення.Як поділився Олег Петрович, звістка про представлення його до нагороди виявилася для нього доволі несподіваною, а ще більшою несподіванкою став той факт, що свою нагороду – орден «За мужність» 3-го ступеня – він отримав особисто від Президента України Володимира Зеленського. Це сталося, коли голова держави під час нещодавнього приїзду до Кривого Рогу, відвідав одну з міських лікарень, де відновлюють здоров'я українські воїни, серед яких і Олег Ковальчук.«Я знаю Олега Петровича майже 15 років, - приєднався до бесіди Ігор Прудкий. – І я вдячній долі, що вона звела мене з такою гарною, відповідальною людиною, що мені випало працювати під його керівництвом як начальника дільниці.Колектив нашого цеху пишається ним як справжнім Героєм, що мужньо став на захист рідної землі. Ми всі бажаємо йму здоровя, віримо, що він обов’язково впорається з наслідками поранення і повернеться до нас. Ми на нього дуже чекаємо!»Колектив ПО ПМГУ підприємства приєднується до цих побажань та вітає Олега Ковальчука з заслуженою державною нагородою!Докладніше читайте на нашому сайті: https://www.amkrprof.org.ua/news/muzhnya-lyudina
Олександр Тереник очолює цехком ПМГУ цеху прокат-3 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» менше року. Але на сьогодні вже очевидно, що колектив названого цеху зовсім не прогадав, коли довірив Олександру бути своїм профспілковим лідером. Все свідчить про те, що новий голова цехкому користується авторитетом не тільки серед спілчан ПМГУ, а й серед інших працівників цеху. 👍Багато з них дослуховуються до порад та аргументів на користь приєднання до ПМГУ, які вони чують від Олександра Тереника під час особистого спілкування з ним, зацікавлено сприймають його розповіді про переваги профспілкового членства та про ту роботу, яку проводить Профспілка металургів та гірників України, її первинна організація на підприємстві, і приймають вірне рішення. Вони теж вступають до лав ПМГУ. 🤝Причому, роблять це як новачки, що влаштовуються в цех на роботу, серед яких зараз переважає «зелена» молодь не старша 20-ти років, так і більш досвідчені та старші за віком працівники, які раніше перебували в інших профспілках.👷👷‍♀️Більше читайте на нашому сайті: https://www.amkrprof.org.ua/news/profspilka-yakiy-doviryayut
28 березня 2025 року відбулась конференція трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в роботі якої взяли участь 125 делегатів зі 140 обраних в структурних підрозділах підприємства. Задля забезпечення безпеки в умовах воєнного часу конференція проходила в онлайн форматі.До роботи конференції доєдналися представники адміністрації підприємства на чолі з генеральним директором Мауро Лонгобардо, а також керівники ПМГУ на чолі з головою Профспілки Олександром Рябком. Головою конференції було обрано голову ПО ПМГУ підприємства Наталю Маринюк.На конференції були підбиті підсумки виконання Колективного договору за 2024 рік. З питань підвищення окладів та тарифів працівникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та його дочірніх підприємств, а також виплати винагороди за підсумками роботи підприємства за 2024 рік виступив генеральний директор Мауро Лонгобардо.Він зазначив, що беручи до уваги складну фінансово-економічну ситуацію, в якій знаходиться наше підприємство, та враховуючи невиконання показників для виплати 13-ї зарплати, за результатами переговорів з уповноваженою трудовим колективом підприємства особою - головою ПО ПМГУ, було вирішено виплатити винагороду робітникам підприємства та дочірніх компаній за підсумками роботи за 2024 рік у розмірі 50% середньомісячної заробітної плати за фактично відпрацьований час у 2024 році. Винагорода буде виплачена разом з заробітною платою за березень 2025 року.Також за результатами переговорів з головою ПО ПМГУ було ухвалено рішення про диференційоване підвищення рівня окладів робітникам підприємства та дочірніх компаній з 01 травня 2025 року від 5% до 22% (в середньому по підприємству - 15 %).Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/priynyato-rishennya-pro-pidvischennya-zarobitnoi-plati-ta-viplatu-vinagorodi-za-pidsumkami
Напередодні жіночого свята 8-го березня, думається, є привід згадати один факт. Хоча металургійне виробництво, зазвичай, і асоціюється з так званими «чоловічими» професіями, але наші українські жінки вже давно переконливо довели, що і для них там є місце. Причому, їм під силу брати на себе не тільки якісь допоміжні функції, а й дуже відповідальні завдання, без виконання яких виробництво просто не зможе працювати.👷‍♀️Не складно знайти підтвердження тому, зокрема, і на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ось, візьмемо, наприклад, цех мереж та підстанцій, на який покладено завдання з забезпечення надійного електропостачання для всіх підрозділів металургійного виробництва.🎇Зрозуміло, наскільки важливою є ця «місія», бо куди ж без електрики в наш час? До того ж ще зважте на підвищену небезпеку робіт, пов`язаних з обслуговуванням та ремонтом високовольтного електрообладнання, що експлуатується на тих же підстанціях.А проте в ЦМП всім цим займаються переважно якраз жінки, що й не дивно, бо саме з представниць прекрасної статі значною мірою і складається колектив названого цеху. Тому сьогодні наша розповідь про них – працьовитих, відданих своїй професійній справі та рідному цеху, дружніх жінок з цеху мереж та підстанцій металургійного виробництва.👩‍🦳👱‍♀️Читайте на нашому сайті: https://www.amkrprof.org.ua/news/zhinocha-komanda-silna-druzhboyu
Наш спілчанин Анатолій Чоботаренко загинув, захищаючи Україну від ворога, під час бойових дій на території Волноваського району Донецької області.💔До призову на військову службу за мобілізацією в листопаді 2023 року Анатолій працював електрозварником ручного зварювання в цеху блюмінг ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В лавах ЗСУ йому випало мати справу зовсім з іншим обладнанням, аніж за мирного життя. Але це не завадило Анатолію і там, як раніше в рідному цеху, проявити себе з найкращого боку. Він здобув повагу серед побратимів як висококласний фахівець, успішно за короткий термін опанувавши непросту військову спеціальність оператора-топогеодезиста радіолокаційної станції батареї управління та артилерійської розвідки.«Анатолій був, як то кажуть, дуже позитивною людиною, безвідмовною, коли було потрібно комусь допомогти, когось підмінити по роботі. Саме таким ми його запам’ятали, - розповідає механік цеху блюмінг Сергій Єнін. – Він приєднався до колективу ремонтного персоналу, зайнятого у нас в цеху на дільниці СГП – складу готової продукції – не так давно: на початку 2022 року. Але Анатолій на той час вже мав за плечима чималий досвід у ремонтній справі, здобутий раніше – коли він працював на блюмінгу №1.Товариський характер та професійні вміння і навички, якими Анатолій завжди охоче ділився з колегами, допомогли йому швидко без щонайменших проблем влитися у новий для себе колектив. А, взагалі, Анатолій міг легко знайти спільну мову з іншими працівниками та проявити свої найкращі професійні якості, здається, на будь-якому місці роботи. Так, за потреби його можна було спокійно направити на підмогу на сусідні дільниці - безперервно-заготівельного стану, стану 1300, де відбувалися ремонти, – з абсолютною впевненістю, що він там теж буде дуже корисним і на відмінно впорається зі своїм завданням. Таке у нас траплялося неодноразово.Тому можу сказати про Анатолія тільки добрі слова – це був спеціаліст, якому ціни немає! Дуже жаль втрачати таких людей».ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та весь колектив цеху блюмінг висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, у якого залишилися дружина та донька.🇺🇦Пам’ять про Анатолія Чоботаренка назавжди збережеться в наших серцях!#ПМГУ #ГероїНеВмирають