Джерело
«Разом – ми сила!» | З нагоди професійного свята у гірничому департаменті #АрселорМітталКри...
151 Охват/переглядів
2024-07-22 07:34
Повідомлення №1847
З нагоди професійного свята у гірничому департаменті #АрселорМітталКривийРіг провели невеликий урочистий захід 🎉На початку зустрічі гості заходу поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-працівникам та вшанували пам’ять гірників, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання 💔Зі словами подяки за сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, особливий внесок у збереження та зміцнення підприємства до колективу звернулись заступник генерального директора з виробництва гірничого департамента Володимир Теслюк, начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул та заступник голови Інгулецької районної ради Володимир Алентус. Представники адміністрації підприємства, міської та районної влади, профспілкового комітету привітали колектив та вручили заслужені нагороди.Двоє працівників департаменту отримали міські відзнаки – нагрудний знак «За заслуги перед містом» третього ступеня ⭐️ Найвищої міської нагороди удостоєні головний механік ГД Костянтин Молявко та директор з виробництва ГД Андрій Олійник. Загалом 28 працівників гірничого департаменту були відзначені нагородами на рівні міської та районної влади. До цих нагород профспілковий комітет ПО ПМГУ вирішив додати грошову премію у розмірі 500 гривень. Гірники також отримали відзнаки та подарунки до свята від адміністрації підприємства. «Від імені первинної організації ПМГУ хочу долучитись до привітань колективу гірничого департаменту з професійним святом. Хочу побажати нашим працівникам найголовніше – це мирного неба, міцного здоров’я, безпечної праці, достойної оплати праці, віри у майбутнє, щоб їхні рідні та близькі були завжди поруч і щоб у їхніх родинах не було втрат. Дійсно в ці воєнні часи кожен з нас відчуває на собі вплив російської військової агресії. Наше підприємство також потерпає від цього – ми всі бачимо, через які труднощі проходить наш комбінат і як долає всі ці перешкоди. Але я впевнена, що ми разом виберемося твердою ходою з цього скрутного становища. Будемо і надалі працювати на благо нашої держави та міста, підіймати економіку країни, будувати нову вільну та незалежну Україну», - відзначила голова профкому гірничого департаменту Оксана Крупа. #ПМГУ #професійнесвято #нагороди #відзнаки