Джерело
«Разом – ми сила!» | Наш спілчанин Олег ВУФКО працює залізничником вже рівно 25 років, і ве...
124 Охват/переглядів
2025-11-05 06:48
Повідомлення №2250
Наш спілчанин Олег ВУФКО працює залізничником вже рівно 25 років, і весь час на одному місці – в залізничному цеху №2 нинішнього ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».🚉За словами Олега, коли він прийшов на роботу в ЗЦ-2 в 2000-му році, йому дуже пощастило з наставниками. Вдячний він за науку двом досвідченим машиністам тепловоза – Петру Агофоннікову та Сергію Гусєву. Виявилися вони настільки гарними вчителями, що, завдяки їм, йому вистачило одного року, який він пропрацював помічником машиніста, щоб набратися необхідних знань та успішно скласти іспит на машиніста. 👨💼Тоді йому тільки-но виповнилося 20 років, а він вже здобув право самостійно здійснювати керування локомотивом, маючи посвідчення машиніста, - не без гордощів згадує Олег ті часи.👷 «Знаєте, що я кажу молодим хлопцям, які сьогодні поповнюють наш колектив? Може ви і знайдете роботу з більшою зарплатою, але, якщо ви хочете бути залізничниками, то і в роботі у нашому цеху є свої плюси, - поділився Олег. – Наприклад, приємно бачити, як у нас на підприємстві дбають про поліпшення умов праці та виробничого побуту. Для працівників нашого цеху позитивні зміни в цьому відношенні, як я вважаю, мають бути очевидними. 👍Ще один очевидний плюс для наших працівників - це підтримка з боку нашої Профспілки – ПМГУ, до якої я вступив відразу, як тільки почав працювати на комбінаті. Що значить бути членом ПМГУ, які це переваги дає у порівнянні з іншими профспілками, котрі свого часу теж намагалися створити свої осередки у нашому колективі, наші хлопці особливо оцінили в умовах нинішньої війни. Коли розпочалася масова мобілізація, то виявилося, що тільки ПМГУ здатна допомагати своїм спілчанам, призваним на військову службу». 🪖Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/zrobiv-u-molodosti-virniy-vibir