Джерело
«Разом – ми сила!» | Як ми вже повідомляли, напередодні Дня автомобіліста та дорожника, яки...
78 Охват/переглядів
2025-10-28 06:48
Повідомлення №2228
Як ми вже повідомляли, напередодні Дня автомобіліста та дорожника, який відзначався в нашій країні 26-го жовтня, ми побували в автотранспортному управлінні (керівник Андрій Кіндрат, голова цехкому ПМГУ Лариса Мільцер), щоб дізнатися, чим зараз живе його колектив, якими турботами та планами на майбутнє…📷Як зазначив начальник служби експлуатації автотранспортного управління наш спілчанин Рамазі Давітадзе, перед колективом АТУ стоїть задача максимально використовувати наявний парк автомобільної та спеціальної техніки. І колектив з цим справляється: зараз постійно перебувають в роботі 270 одиниць різних автотранспортних засобів, хоча на таку кількість техніки, враховуючи, що люди мають працювати на ній за змінним графіком, персоналу вкрай не вистачає, а саме – недоштат становить аж 90 осіб.🚜🚛🚗Виручає професіоналізм працівників, бо на сьогодні колектив АТУ більше ніж на половину складається з дуже досвідчених автомобілістів, ветеранів, що пропрацювали понад 30-40 років. Багато з них вже досягли пенсійного віку, але продовжують працювати, бо не уявляють свого життя, допоки буде дозволяти здоров`я, без роботи на автотранспорті.👥«За таких обставин кожна людина з нашого колективу для нас, як то кажуть, на вагу золота, - підкреслив Рамазі Давітадзе. - Дуже не вистачає нам хлопців, котрі з нашого колективу були призвані на військову службу від початку повномасштабної ворожої агресії. Зараз в українському війську служать 89 наших колег, ми за них сильно переживаємо і молимо Бога, щоб на меморіальній дошці, яку ми влітку відкрили у себе в управлінні для вшанування пам`яті наших працівників – Героїв, які загинули у боротьбі з ворогом, більше не додалося жодного прізвища, щоб всі вони повернулися додому живими та здоровими». 🪖За словами нашого співрозмовника, у справі організації пасажирських перевезень колективу АТУ дуже допомагає первинка ПМГУ на чолі з її головою Наталею Маринюк. І це стосується не тільки сприяння з боку Профспілки тому, щоб плани та заявки автомобілістів стосовно придбання нової техніки успішно затверджувалися на рівні адміністрації підприємства з виділенням відповідних коштів. ПО ПМГУ, її комісія з охорони праці та пожежної безпеки на чолі з Миколою Грибком постійно тримають на контролі і менш значущі питання, пов’язані з пасажирськими перевезеннями, завжди готові допомогти врегулювати ті розбіжності та спірні моменти, які буває виникають між автомобілістами і замовниками їхніх послуг.🤝👍В свою чергу і спілчани з АТУ на чолі з керівниками цього підрозділу завжди готові відгукнутися і долучитися до тих справ, організатором яких виступає Профспілка. Так, в 2022 році дуже виручив нашу первинку водій АТУ Сергій Алєксєнко, зголосившись стати перевізником гуманітарної допомоги, яку на знак профспілкової солідарності з криворіжцями-арселорівцями зібрали спілчани з підприємств компанії «АрселорМіттал» у Бельгії та Німеччині.🚖Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/koli-kermo-v-nadiynikh-rukakh