Джерело
Приватний стендап Арізхук | завтра я йду записувати пробний випуск подкасту. англійською💀кілька мі...
629 Охват/переглядів
2025-06-22 12:22
Повідомлення №1111
завтра я йду записувати пробний випуск подкасту. англійською💀кілька місяців тому я думала, чи потрібно мені продовжувати займатись англійською, бо ніби цілей немає, «і так вже знаю». і я тоді прийняла рішення — якщо мені потрібно продовжити, нехай мені це покажуть.тоді я пройшла на аспен і на 3 дні мені наче відняло мову — я не могла скласти два слова до купи, не розуміла часом контексту і відчувала себе the dumbest person in the room.тоді я написала своїй викладачці Лєрі і попросила урок з політичними термінами. ну і звісно вирішила, що ще вчити і вчити.і майже одразу після цього дівчина, з якою ми разом брали участь у програмі, покликала спробувати себе в ролі ко-хостки в її подкасті.дух привів до того, до чого хотіла, тільки своїм шляхом хехехвідчувається, як колись на роботі в Cultnaked — пірнаєш в холодну воду і вчишся плавати. Тільки тоді моя англійська не дотягувала до роботи нею, а зараз — до native розмови.але в мене було достатньо часу, щоб попереживати, понервувати і зрештою плюнути і довіритись тому, що все вийде🤞🏻тож тільки попрошу побажати мені удачі🥹