Джерело
Приватний стендап Арізхук | Принесу вам тему для обговорення і кілька своїх думок✍🏻От що ви скажет...
798 Охват/переглядів
2025-01-07 11:18
Повідомлення №1035
Принесу вам тему для обговорення і кілька своїх думок✍🏻От що ви скажете:«Це нормальне бажання схуднути, якщо ваша вага і так в нормі?»Я виросла на пабліках «40 кг», «Top modeling» і вічно мріяла бути худою. Хоча я й ніколи зайвої ваги не мала, але в мене структура тіла, де останнім йде живіт (де я й найбільше хотіла схуднути).Незважаючи на це, проблем з харчуванням я не маю, ніколи себе не обмежую і живу з коливаннями 4-5 кг стабільно (взимку набираю, влітку худну).І ось я задумалась, а наскільки це окей — худнути спеціально, аби мати якусь ✨вагу мрії✨?Або чи реально тільки залом і без дефіциту калорій досягти рельєфу тіла?Що цікаво і чому я про це думала:З нашого інфопростору може здаватися, що всі навколо люблять своє тіло, приймають його таким, як воно є і кенселять схуднення.Алк коли я робила ресьорч для апки в ніші Health & Fitness, то побачила цікаву закономірність:• люди, яким 40+, не соромляться бажання схуднути, тому обʼєднуються в групи та відкрито діляться результатами. Вони не мають конкретних цифр, мають розмиту ціль «виглядати краще»• gen z, які живуть з наративом «self love/self care» соромляться відкрито говорити про це (хіба що є додаткові чинники — зал, здоров’я), тому часто роблять це «на ничку». На відміну від перших, знають точні цифри — ідеальна вага, за скільки часу скільки кг мають скинути і тд.[це я знайшла якось канал з анкетами в Діскорді і аналізувала поведінку за віком, щоб знайти тези для реклами і тд]Тому мені цікаво, як у вас з цим справи? Чи дають про себе знати всі ці групи в вк, чи буває бажання схуднути і як ставитеся до цього?🍴