Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Фотоальбом моєї душі
Додано 19 лис 2021

Фотоальбом моєї душі

@alveriyassoul
Кількість підписників: 270
Фото: 13,700
Відео: 4,000
Посилання: 3,080
Опис:
Слава Україні! Для зворотнього зв'язку: https://t.me/alveriya
Джерело

Фотоальбом моєї душі | Я запустив петицію до Кабінету Міністрів України – обмежити повноважен...

Логотип телеграм спільноти - Фотоальбом моєї душі Фотоальбом моєї душі @alveriyassoul
45 Охват/переглядів 2026-04-10 14:11 Повідомлення №26920
Я запустив петицію до Кабінету Міністрів України – обмежити повноваження мерів на 2 строки підряд. Підписати її можна тут. Кабмін має розробити відповідний законопроєкт і подати його до Верховної Ради. Не існує жодного притомного аргументу, чому мери не мають обмежень їхніх строків і можуть переобиратися по 3-5 разів. «Люди за них голосують» – не приймається, бо за такою логікою можна і з президента зняти обмеження. Ну, а якщо будуть голосувати? Людям же видніше. Обмеження строків придумали не дарма. Вони рятують від монополізації і узурпації, забезпечують ротацію влади, пожвавлюють політичний процес, стимулюють опозицію і конкуренцію. Все те, що майже відсутнє на місцевому рівні. Після децентралізації мери отримали гроші і повноваження (це правильно і круто), але не отримали відповідальності і запобіжників. Результат: міцні господарники цементують владу, зачищають політичний простір у своїх містах, консолідують фінансові потоки, налагоджують корупційні звʼязки з судами і правоохоронцями, вкидають гроші в піар-проєкти і переобираються як безальтернативні. Це не має нічого спільного з демократією. І це те, що точно треба змінити, щоб влада змінювалась і на місцях. Поширте, будь ласка, цю петицію, підпишіть самі і дайте підписати друзям. Дякую! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9653