Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - All about QA - Все про тестування ПЗ
Додано 23 чер 2023

All about QA - Все про тестування ПЗ

@allaboutqa
Кількість підписників: 2 488
Фото: 305
Відео: 4
Посилання: 1,080
Опис:
Все про тестування ПЗ YouTube канал для тестувальників https://www.youtube.com/c/AllaboutQA Manual testing, Performance testing, Automated testing, Security testing, Mobile testing Курси, навчання, івенти, вакансії. Для питань —> @d_bezt
Джерело

All about QA - Все про тестування ПЗ | Не впихуй невпихуєме" або як не втрачати баланс наприкінці рокуМинулог...

Логотип телеграм спільноти - All about QA - Все про тестування ПЗ All about QA - Все про тестування ПЗ @allaboutqa
498 Охват/переглядів 2024-12-16 14:08 Повідомлення №947
😐"Не впихуй невпихуєме" або як не втрачати баланс наприкінці рокуМинулого тижня ми разом із групою QA Lead провели другий і фінальний мастермайнд на їхньому навчанні. Це була насичена зустріч із дуже різними запитами:- Як працювати з гіперактивними людьми в команді?- Що робити з перевантаженням задачами?- Як презентувати замовнику практики, які впливатимуть на їхні KPI?Попри різноманітність тем, усі ці запити об’єднувало одне — надмірне відчуття відповідальності. І мова не лише про себе чи свою команду. Багато хто бере на себе відповідальність за все: за менеджмент, за проєкт, за людей, а іноді здається, що й за весь світ 🙈 Це відчуття знайоме і мені, тож я чудово розумію ці переживання.Резюмуючи всі відповіді та обговорення, суть зводиться до однієї простої ідеї: "Забити, або спробувати історію відпустити або відкласти на потім". Ми часто беремо на себе більше, ніж можемо витримати, а потім дивуємося, чому вигораємо. Часто це пов’язано із відсутністю вміння сказати "ні". Ми звикли "затикати всі дірки", навіть коли вже самі на межі. А менеджмент, колеги чи замовники нерідко цим користуються, свідомо чи ні, підсовуючи нам додаткові задачі. Іноді це навіть виглядає як "опціональне" завдання, але ми ж розуміємо, що це класична маніпуляція, правда? 😏😎Тож зараз, під кінець року, як ніколи важливо навчитися відкидати зайве. Якщо щось не влазить у ваші рамки можливостей чи пріоритетів — це нормально сказати "ні". Це не означає, що ви не професіонал або не командний гравець. Це означає, що ви знаєте свої межі та цінуєте свій ресурс.Моя головна порада наприкінці цього року: "Не впихуй невпихуєме". І ця порада, до речі, працює не тільки у грудні. 🎯#думки🛑Сувора QA Спільнота 🛑QA Lead Course