Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КOVALENKO
Додано 14 лип 2024

КOVALENKO

@akovalenko1989
Кількість підписників: 62 291
Фото: 1,860
Відео: 1,970
Посилання: 1,210
Опис:
Сили оборони. Лейтенант Андрій Коваленко. Мій TikTok https://www.tiktok.com/@andriykovi1989?_r=1&_t=ZS-94WhyxqoOOG Мій YouTube https://youtube.com/channel/UCc7UWsLMUHrINtjNIuy9TTw Instagram - https://instagram.com/andrii___kovalenko
Джерело

КOVALENKO | путін хизується кількістю дронів…Просто нагадаю, що Радянський Союз і ...

Логотип телеграм спільноти - КOVALENKO КOVALENKO @akovalenko1989
25 000 Охват/переглядів 2025-12-19 12:19 Повідомлення №10196
путін хизується кількістю дронів…Просто нагадаю, що Радянський Союз і країни Варшавського договору наприкінці 80-х також перевершували НАТО по кількості озброєнь, сухопутних сил, повітряної компоненти часто в декілька разів. Але розвалився саме «совок», бо основою всього є економіка. Кількість перетворюється в зайвий ресурс без грошей. Зараз росія без Китаю не здатна самостійно вивозити війну на виснаження, їх запас - максимум до 2027 року. Якщо б Захід продемонстрував належну волю перекрити росії економічний кисень, невідворотні зміни вже б настали в 2026 році. Але поки не вистачає цієї волі. Поки. Бо ВПК - це така штука, яка більше споживає, ніж приносить. Особливо під час технологічної гонки цієї війни. Економічно рф - це сировинний придаток Китаю. Їх навіть важко порівнювати з ідеологічними братами путіна - нацистами Третього рейху. Бо індустріальна економіка Берліну програла більш міцним індустріальним економікам, а також не вивезла протистояння більшій кількості людей, ніж у них було в самих. Хоча технологічно Рейх у мілітарний парадигмі випереджав союзників в багатьох напрямках, не кажучи вже про відсталий червоний совок, який був би зруйнований в 40-х роках німцями, якби москву не рятували США та інші союзники.росія ж зараз - дещо відсталий сировинний придаток, без можливості самостійно розвивати технології, якщо їм не допомагають. Тобто, росія хоч і веде війну за рахунок продажу сировини, вона самостійно не може вести війну на виснаження, якщо їй не дозволятимуть це зробити економічно.