Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аккерман 🇺🇦 Новини 2025 Білгород-Дністровський
Додано 14 лип 2024

Аккерман 🇺🇦 Новини 2025 Білгород-Дністровський

@akkermaninfo
Кількість підписників: 4 595
Фото: 10,800
Відео: 2,050
Посилання: 8,750
Опис:
Наш загальний міський чат: https://t.me/akkerman_live

👥 Кількість підписників

4 595
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: +25
Середній/Місяць:: +84

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 307
Середній/День:: 2,090
Середній/Тиждень:: 1,024
ERR: 28.44%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 3.3
Середнє за день: 2.4

Історія змін лого

Історія змін назви

Аккерман 🇺🇦 Новини 2026 Білгород-Дністровський 2026-01-05
Аккерман 🇺🇦 Новини 2025 Білгород-Дністровський 2025-02-18
Аккерман 🇺🇦 Новини 2024 Білгород-Дністровський 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Блискуча перемога наших волейболісток! 🏆🏐Згідно з графіком міських студентських спортивних ігор м. Білгород-Дністровського, у ІІ семестрі 2025-2026 н.р. з 31 березня по 1 квітня 2026 року проходили змагання з волейболу серед дівчат.У турнірі взяли участь найсильніші команди міста: фахового педагогічного коледжу, фахового медичного коледжу та фахового економіко-правового коледжу. Ми надзвичайно пишаємося тим, що серед таких досвідчених суперників наша дівоча збірна виборола ПЕРШЕ місце! 🥇Емоції вболівальників були неймовірними — гучна підтримка та щира радість за успіх команди наповнили залу справжнім спортивним драйвом.Особлива подяка нашим чемпіонкам за витривалість та вміння концентруватися у критичних ситуаціях. Наш «золотий» склад:• Пюревич Аліна (група Ф-21)• Скиба Ксенія (група М-21)• Левченко Елізавета (група МФ-11)• Ліпецька Олександра (група МФ-11)• Гайдан Тетяна (група МФ-11)• Берназ Оксана (група Аг-21)• Тимохіна Злата (група БД-11)• Бурак Лілія (група П-11)• Пєскішева Злата (група Ар-31)Вітаємо дівчат із цією перемогою! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та нових високих спортивних досягнень! 🎊👏Прес служба Білгород-Дністровського коледжу ПБКТКанал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
🏛️ ОСОБНЯК ВОЛКОНСЬКИХ У БІЛГОРОДІ-ДНІСТРОВСЬКОМУ🔹Рік побудови: 1890🔹Локація: Аккерман (нині Білгород-Дністровський)🔹Власник: княжа родина Волконських🔹Архітектор: Євген Єрмаков📜 Історія створення архітектурної перлини:🔲 Територія майбутнього маєтку належала княжій родині Волконських.У 1864 році князь Григорій Петрович Волконський переїхав із Санкт-Петербурга до Бессарабії — краю, який став для нього новим домом.Його родина мала тісні зв'язки з імператорським двором: батько був близьким другом Олександра I і став прообразом князя Болконського в романі Толстого «Війна і мир», а мати — фрейліною двох імператриць.Саме мати князя, Софія Григорівна Волконська, придбала маєток Сеймени на березі Дністровського лиману та ділянку в Аккермані для будівництва майбутнього особняка. Після її смерті у 1868 році вона була похована у родовому склепі Сеймени.🏗️ Будівництво розпочалося пізніше — у 1881 році. Перший проєкт замовили в італійського архітектора, але після раптової смерті князя в Ніцці у 1882 році роботи зупинилися. Тіло князя перевезли та поховали поруч із матір'ю.Продовжила справу його дружина — княгиня Лідія Олександрівна Волконська. Вона змінила проєкт, довіривши його молодому архітектору Євгену Єрмакову, випускнику Петербурзького інституту цивільних інженерів.У 1890 році був збудований унікальний особняк у псевдоруському стилі: з багатою ліпниною, різьбленням, кованими огорожами та навіть штучним гротом у дворі.🙏 Княгиня активно займалася благодійністю, жертвуючи значні кошти Свято-Георгіївській церкві в Аккермані. Пізніше саме там були перепоховані Волконські.📦 У 1894 році вона продала маєток і переїхала до Петербурга. Після її смерті у 1897 році була похована в Аккермані поруч із Волконськими у Свято-Георгіївській церкві.🏦 Надалі особняк змінив власників, став відомий як «особняк Ярошевича», потім у ньому розміщувався Румунський національний банк (про що досі нагадують ініціали BNR на решітці).🏥 У радянські часи будівлю використовували як поліклініку та дитячу лікарню.⚠️ З початку 2000-х років особняк порожній і поступово руйнується. З 2013 року він перебуває на балансі Міністерства юстиції України.📃 Чи можна врятувати цю історію: На експертну думку, єдиний шанс зберегти цю архітектурну перлину передати будівлю в управління Фонду держмайна з подальшою приватизацією.✔️ Успішний приклад уже є: у 2023 році був проданий палац Жевуських-Лянцкоронських у Львівській області, і новий власник уже займається його реставрацією.🤝 Важливо: обов'язковою умовою приватизації має стати збереження історичного вигляду будівлі.🏛️ У майбутньому особняк Волконських може стати приватним музеєм місцем гордості Бессарабського краю.Канал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
😡На 40–60 осіб - лише 3 кружки та 8 металевих тарілок. Люди змушені їсти по черзі з одного посуду. На всіх - один туалет і один душ, немає постільної білизни, - Уповноважений Верховної Ради у правах людини Дмитро Лубінець показав умови з Ужгородського РТЦК та СП. За його словами, люди перебували у таких умовах тижнями. Зафіксовано утримання протягом 21, 24, 30 і навіть 50 днів. ⚡️Очевидні хвороби утриманих, за словами Лубінця, ігноруються. Люди мають явні фізичні вади, які неможливо не помітити, однак їх продовжували утримувати. Одному з чоловіків з тиском 190 на 100 лише після втручання Представника омбудсмана викликали швидку. Як зʼясувалося, він вже декілька днів прохав про допомогу. Його госпіталізували із загрозою життю.❗️За результатами візиту до Ужгородського РТЦК та СП направлено заяву про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 146, 127, 344 та 426-1 ККУ. «Я засуджую і незаконні дії з боку ТЦК та СП, і водночас будь-які напади на працівників цих установ. І так, це дуже прикро, що держава не може навести лад у цій системі. Якщо ситуація не зміниться негайно, на нас чекає ще більше розшарування держави та ще більші порушення прав людини», - написав Дмитро Лубінець.Канал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
🚓👮🏻‍♀️3 000 доларів за «зникнення з розшуку» та відстрочку: одеські поліцейські затримали офіцера Білгород-Дністровського ТЦК та СПНині йому оголошено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Викрили корупційну схему оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції та слідчі слідчого управління ГУНП в Одеській області. За даними слідства, офіцер територіального центру комплектування та соціальної підтримки вимагав від військовозобов’язаного громадянина 3 000 доларів за «вирішення питання». А саме зняття його з розшуку та подальше оформлення відстрочки від мобілізації за станом здоров’я.💸💵 30 березня правоохоронці затримали фігуранта «на гарячому» під час отримання обумовленої суми. З місця події вилучено 3 000 доларів, отримані як неправомірна вигода. Наразі його затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі поліції повідомили ділку про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання – до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.Заходи з викриття проводилися спільно з працівниками Департаменту військової контррозвідки СБУ. Процесуальне керівництво здійснює спеціалізована прокуратури у сфері оборони Південного регіону.⚖️До відома: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.Канал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
💉 «Вакцинація в містечку здоров’я»: у квітні вакцинальний автобус працюватиме в громадах ОдещиниУ квітні на Одещині продовжують роботу мобільні «містечка здоров’я», де мешканці громад можуть безкоштовно отримати медичні послуги та профілактичні щеплення.🚌 Вакцинальний автобус з командою фахівців Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб (ЦКПХ) вирушає до 13 громад Одеської області, щоб медичні послуги були доступні навіть у віддалених населених пунктах.Це чудова нагода надолужити щеплення! Більш того, з 24 по 30 квітні стартує Тиждень імунізації, тож не пропустите шанс подбати про своє здоров’я.📍 Графік виїздів у кожному районі дивіться у візуалізації 👉Під час роботи мобільного «містечка здоров’я» кожен охочий зможе:✔️ отримати вакцинацію від дифтерії, правця, COVID-19, ВПЛ✔️ проконсультуватися з лікарем загальної практики, лікарем-епідеміологом, фахівцями з громадського здоров’я✔️ пройти медичний скринінг: вимірювання артеріального тиску, пульсу, рівня кисню в крові, індексу маси тіла✔️ визначити рівень глюкози✔️ пройти швидкі тестування на вірусні гепатити В і С, ВІЛ/СНІД ✔️ отримати консультації щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, а також рекомендації щодо вакцинації відповідно до Національного календаря щеплень.Крім того, під час заходів проводиться інформаційно-просвітницька робота щодо збереження здоров’я та профілактики захворювань, а також скринінг на рівень депресії.Заходи проводяться за ініціативи Дмитра Бондаренка, головного державного санітарного лікаря Одеської області, генерального директора ДУ "Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», згідно з графіком, узгодженим з Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації і реалізуються в регіоні з 2023 року.Усі медичні послуги під час роботи мобільного «містечка здоров’я» надаються безоплатно.🏥 ЦКПХ— на сторожі громадського здоров’я.Пам’ятайте: профілактика — найкраща інвестиція у ваше здоров’я. Канал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
Комунікаційний центр «Служба 112» у місті Одесі Державної установи «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України» відвідали заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко разом із головою регіонального представництва ЄІБ у країнах Східної Європи Крістіною Мікуловою, а також представниками Європейського інвестиційного банку та Представництва ЄС в Україні.✔️Центр 112 створений за таким принципом, коли людина, яка телефонує і потребує екстрену допомогу, вона може викликати одразу 2–3 служби. Тобто це комплексний дзвінок. Для нас важливо, щоб ми ні в якому разі не витрачали час людини і, що саме головне, не витрачали час екстреної служби, яка безпосередньо надає допомогу», – зауважив заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.ℹ️Під час візиту делегація ознайомилася з роботою операторів, технічними можливостями центру та сучасними рішеннями, які застосовуються для оперативного реагування на звернення громадян. 📞Заступник Міністра внутрішніх справ України акцентував, що наразі до Одеського центру «Служби 112» лише за останній тиждень надійшло майже 12 тисяч викликів, з яких понад 25% було перенаправлено до екстрених служб для реагування. 🔗Детальніше ознайомитися з принципами роботи Служби – за посиланням у новині. 🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
На Одещині поліцейські розшукують двох чоловіків, які зникли під час нічної риболовлі в моріСьогодні, 28 березня, до відділення поліції №2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції надійшло повідомлення від жительки Лиманської громади про зникнення її 34-річного чоловіка та його 32-річного знайомого.Попередньо правоохоронці встановили, що вчора, 27 березня, вночі чоловіки вирушили на риболовлю у Чорне море на гумовому човні зеленого кольору, ймовірно марки «Колібрі», в районі між населеними пунктами Росєйка та Лебедівка. До теперішнього часу їх місцеперебування невідоме.Наразі співробітники територіального підрозділу поліції, водної поліції районного відділу поліції спільно з прикордонниками здійснюють пошукові заходи та з’ясувують всі обставини події.Поліцейські закликають громадян, які володіють будь-якою інформацією щодо можливого місцеперебування чоловіків або обставин їх зникнення, невідкладно повідомити до поліції за номерами 102 або 112.Правоохоронці наголошують, що в умовах воєнного стану перебування на узбережжі та вихід у Чорне море суворо регламентовані та становлять підвищену небезпеку для життя і здоров’я.Канал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
Поліцейські відправили на лаву підсудних голову однієї з сільрад Білгород-Дністровського району за одержання хабаряНагадаємо: викрили та задокументували протиправні дії чиновниці в січні поточного року слідчі Білгород-Дністровського районного відділу поліції за оперативним супроводом співробітників управління стратегічних розслідувань в Одеській області ДСР НПУ.Під час досудового розслідування слідчі встановили, що до голови однієї з сільських рад Білгород-Дністровського району звернулася підприємиця з проханням надати інформацію щодо процедури укладання договору оренди землі для розміщення газової автозаправної станції. Скориставшись ситуацією, чиновниця запропонувала відвідувачці «допомогу» в отриманні в оренду земельної ділянки площею 0,0414 га за умови надання грошової винагороди. Вона пообіцяла особисто сприяти у розгляді заяви на засіданні земельної комісії, винесенні питання про надання дозволу на розробку та затвердження проєктної документації, а також у включенні цього питання до порядку денного сесії. Зрештою, гарантувала ухвалення радою рішення про передачу землі в оренду строком на 49 років та укладення відповідного договору.Свої «послуги» фігурантка оцінила у 95 тисяч гривень. Після того як вона отримала ці кошти та повідомила, що виконала обіцяне, правоохоронці затримали її у процесуальному порядку. Як повідомив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський, на підставі зібраних доказів жінці було висунуто обвинувачення в одержанні неправомірної вигоди службовою особою для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчиненому службовою особою, яка займає відповідальне становище. Досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України скеровано до суду. За клопотанням правоохоронців суд відсторонив посадовицю від займаної посади, а також обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Окрім цього, судом накладено арешт на майно фігурантки, зокрема на земельну ділянку. Жінці загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.Підтримуватиме обвинувачення у суді Білгород-Дністровська окружна прокуратура, під процесуальним керівництвом якої здійснювалося досудове розслідування.Канал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
Завершилось засідання виконавчого комітету.Одне з ключових питань - тарифи на водопостачання та водовідведення.І одразу скажу чесно: це не було «проголосували і розійшлись».Обговорення тривало майже 40 хвилин.Було багато запитань.Були зауваження.Була дискусія - по суті.У підсумку члени виконкому підтримали проєкт рішення.Але - важливий момент.Вчорашній «Діалог з громадою» показав головне:люди хочуть розуміння, прозорості і справедливих цифр.Саме тому на засіданні окремо розглянули пропозицію створити робочу групу, яка детально проаналізує і, за необхідності надасть пропозиції щодо корегування тарифу - з урахуванням усіх зауважень від громади.Було доручено департаменту ЖКГ підготувати розпорядження про порядок створення робочої групи.До складу увійдуть: представники громадських організацій та активні мешканці. І принципова позиція - до складу робочої групи будуть включені лише ті, хто не має заборгованості за воду.Щоб робота була об’єктивною і без спекуляцій.Рішення прийняте.Робота - тільки починається.Ігор Величко, керуючий справами виконкомуКанал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама
🎖 У приміщенні Білгород-Дністровської районної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород родинам військовослужбовців, які віддали життя за свободу та незалежність України.Полеглі військовослужбовці солдат Білошкурський Максим Олексійович та солдат Головачук Ігор Валерійович відзначені одразу декількома нагородами. Указом Президента України від 17.09.2025 №686 за значний особистий внесок в оборону країни під час повномасштабної агресії рф, самовіддане виконання військового обов’язку при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденами “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджені:Також, згідно Наказу Головнокомандувача ЗСУ від 16.09.2025 №727 солдати за виявлену мужність у боротьбі за Батьківщину посмертно нагороджені Комбатанськими хрестами.Окрім того, родинам полеглих військових були вручені нагрудні знаки «Честь та пам’ять» – як символ того, що у родині є Герой на Щиті.Високі державні нагороди було передано матерям захисників. Усі присутні вшанували загиблих у російської-українській війні хвилиною мовчання.Головачук Ігор – уродженець села Олексіївка Маразліївської громади. З початком повномасштабного вторгнення добровільно доєднався до лав ЗСУ. Свій 24-й день народження захисник провів у окопах, а вже через місяць, 16 грудня 2024 року, в ході виконання бойового завдання поблизу села Новоєгорівка Сватівського району Луганської області, він загинув. Похований у рідному селі.Жителю міста Білгород-Дністровський Білошкурському Максиму на момент загибелі було 19 років. Він добровільно доєднався до війська після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. 27 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Орлівка, Донецької області, захисник загинув. Похований в рідному місті.Канал | Чат | АвточатІнста | Бот | Реклама