Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті
Додано 14 лип 2024

Akirich на дроті

@akirichsblog
Кількість підписників: 788
Фото: 3,510
Відео: 126
Посилання: 3,080
Опис:
#nowar #нетвойне Боти: @akirichbot @xtmapbot Контакт: @xtmapbot - зворотній зв'язок. Повний перелік соцмереж на uadd.me/akirich

👥 Кількість підписників

788
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -9

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 164
Середній/День:: 444
Середній/Тиждень:: 1,984
ERR: 147.72%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 2.7

Історія змін назви

Akirich на дроті 2026-02-03
Akirich на дротї 2026-01-30
Akirich летить додолу з дротів 2025-08-23

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 295 25-04-20 16:50
Не дають мені робочо-творчі моменти розігнатися на великі пости. 🚊 Триває відновлення трамвайної лінії від Салтівського шосе до Лосєва. Там вже розчистили хащі, замінили потрощені стовпи, займаються кронштейнами та тросом контактної мережі. На відміну від вже запущеного відрізку - потрібні суттєві роботи колійників. На Немишлі та ХТЗ - ремонт проводили окремим відрізкам. ✌️ Тривають обкатки першої СБО з Брненських T6A5. Готуються на маршрут ще декілька тролейбусів Skoda 14Tr. 🚍 До Харкова прибуло 6 автобусів з 🇪🇸 Барселони. Окремі з них можна було побачити на вулицях міста у п'ятницю. Серед машин, що прямували шляхами Каталонії дві моделі - знайома харків'янам модель Mercedes-Benz O530 Citaro, і нова модель - Noge Cittour. На перший погляд від нюрнберзьких МАНів, що вже курсують містом - каталонців відрізняє маска та треті двері. 📊 Оновив XTMAP. Додав зручне копіювання графіків прямо у браузері, покращено бота. Додано відображення денної перерви для перервних маршрутів. Оцінити фішки можна тут.
👁 301 25-03-21 17:10
У неділю, 23 березня з 9⁰⁰ до 17⁰⁰ на Салтівці масштабне відключення електромереж АК Харківобленерго. У зв'язку з чим зміниться низка трамвайних та тролейбусних маршрутів, частково вони будуть забезпечені автобусною компенсацією.Не курсуватимуть трамваї 16 та 16А маршрутів, тролейбусний маршрут №34.Трамвай 23 курсуватиме наступним чином:Регіональний центр послуг (розкантовка трикутником біля Володимирської церкви виконуватиметься без пасажирів) - Тракторобудівників - Салтівське шосе - 602 мкрн.Трамвай 27 прямуватиме з урахуванням ремонту на Молочній наступним чином:Володимирська церква - Академіка Павлова - Героїв Харкова - Університетська - Гольдбергівська церква - Новожанове. (Проїзд від Кінного через Молочну автобусом №2)Тролейбуси 31 та 35 прямуватимуть зі Східної Салтівки замість Північної (як і у перші місяці після відновлення руху).Пустять тимчасовий автобус 42, аналогічний трасі довоєнного тролейбуса: Північна Салтівка - Гвардійців-Широнінців - Валентинівська - Нескорених (коло тролейбуса)
👁 279 25-02-19 18:57
М'яко кажучи я в шоці від того, що стається.Перше, знову є проблеми з реєстрами Мін'юсту, через що, наприклад не можна робити будь-які дії ФОПиків через Дію. Нуль інфи на сайті Дії. При цьому нова локшина від Федорова про "штучний інтелект". Чи, в реаліях, мінцифри правильніше - "штучка інтелект" (версія для інстаграмоголових).Друге, "зламали" Ланет, доволі великого провайдеру Інтернету в купі областей України (в Харківській, Херсонській, Дніпропетровській, Одеській, Запорізькій областях, наприклад, іх нема). Ключове в тому, що зламали не їх (власне інфраструктуру не зачепило), і кинули атаку на аудиторію поза межами їх покриття. Зламали акаунти в Х (екс-твіттері) і, найважливіше, бізнес-акаунт в viber! Пам'ятаєте, як розганяли про небезпечність телеграму, що це помийка, і т.д., і т.п. І як позакривали рти на навісний замок коли епічніше вцідили по viber. В якому не вимкнеш бізнес-чати, нормально від них не відпишешся, а ще купа спаму в сповіщеннях від самої мережі.Більш паскудного розвитку подій у вайбері складно представити - бо з такими розгонами будь-який вкрадений акаунт великого бізнесу може розносити промивання мізків на велику аудиторію. Вкинули ліві номери в базу - і давай розповідати про нові умови обслуговування банків, медичних та аналітичних сервісів, інтернет-мереж.Особисто я вже близько місяця тому видалив Вайбер, бо мав відчуття, що десь там лютий трешак. Але тоді обгрунтувати прикладів не мав. Тепер нажаль знайшлася остаточна мотивація забути про цей сервіс. 1. В серпні 2022, в мене через витік даних систем ОКЗ7 - з'явився другий обліковий запис в вайбері. Адміністрація мережі не зробила нічого, щоб була можливість видалити цей запис. На відміну від Телеграму, який не лише видалив запис, а ще й заблокував можливість його створювати на цьому номері. 2. Діри в переписках тих самих бізнес-чатів. Вони не лише приходили з істотним запізненням, навіть в порівнянні з СМС, а й губилися. 3. І от ми тут, в часи "перебільшеної ролі кібербезпеки".Моя рекомендація, хоча б повідомити своїм співбесідникам про альтернативні засоби комунікації, якщо ваш основний месенжер це вайбер. PS Як би не гидили в бік твітеру, там адміністрація швидко зреагувала. І увімкнула двофакторку для користувачів з України.
👁 248 25-01-24 20:27
Щось мене сьогодні закидує на публікації не про транспорт, а про додатки, технології і усе ось це. (І взагалі багатенько публікацій.)Про вірус Mamont.Перше. Медіабратія усіма засобами намагається розігнати те, що вірус шириться Телеграмом. Це брехня недоговорками, бо взагалі не має значення, який месенжер у вас використовується (хіба що iMessage, але там інших вразливостей достатньо). Тобто якщо ви вірите в світлість Вайберу, Вацапу, Фейсбук Месенджеру - вас також може боляче накрити.Друге. Проблема не в платформі, а в механіці розповсюдження. Ключове - це ваша телефонна книжка, та діри в мобільних мережах. Я знаю про що говорю - мене одного разу успішно зламали, ще один раз вдалося відбитися, і те - лише особистою обачністю і спостеріганням за діями. До речі, після вдалої атаки, адекватна реакція була лише від Телеграму.Третє. В подібних публікаціях немає загальних характеристик, що застережуть від подібної атаки. Це вочевидь результат універсалізації журналістики, коли одна і та ж особа охоплює всі питання від вибору дитячого харчування до нагальних проблем ядерної фізики.Четверте. Найсумніше. CERT-UA мовчить. І нажаль, при цьому журналісти мовчать про фішінг-атаку через засоби віддаленого керування AnyDesk. П'яте. Нащо нам той Play Захист, якщо він не працює? (А такий треш це і доводить, бо шкідники його проходять.) І те саме з переважною кількістю безкоштовних антивірусів для телефону (включно з вбудованими). Це не привід відключати той захист, і ті антивіруси, а привід врубити голову, коли щось кудись прийшло.Висновки. Перше - подивіться будь-ласка, якщо ще ні, відео про злам мобільних мереж у світі через мережі сигналізації. Найяскравіший і найдоступніший варіант - це відео Veritasium, про те як вони ламали блогера Linus Tech Tips, який постраждав від криптошахраїв минулоріч. Оригінал, достатньо точний переклад. В Україні ця проблема нагальна, бо крім дір операторів є ще і нацроумінг.Друге. Психологія переписки максимально змушуватиме вас перейти за посиланням. Кожне вкладення, навіть від, на вашу думку, знайомої людини - може бути небезпечним. Не тицькайте по будь-яким файлам допоки не впевнитесь. В ідеалі поспілкуватися з автором повідомлення. Але не тим телефоном, який прив'язаний у автора до месенджеру (і не іншим месенжером). В ідеалі - наживо, якщо є інший телефон (сімка іншого оператора, робочий телефон, міська трубка, sip-телефон, тощо), поштою, зв'язатися з рідними автора. Бо в мене разом акаунтом телеграм створили облікові в фейсбуці, вайбері, ватсапі, інстаграмі.Не відкривайте файли форматів .apk, .xapk, якщо автор не надіслав їх вам у вашій особистій присутності!Третє. Якщо ви виявили випадок - терміново іншими каналами повідомте про інцидент знайомих, і зверніться до техпідтримки месенджера. Якщо зламали вас - замініть сім-картки, і телефон (деяким вірусам чхати навіть на перепрошивку). Змініть паролі, особливо від банківських додатків та сервісів. Проведіть антивірусну перевірку усіх пристроїв домашньої мережі.Якщо зламали засіб робочої комунікації - повідомте вашого системного адміністратора або експерта з кібербезпеки.Будьте обачними. Бо лох не Мамонт, лох не вимре.
👁 384 25-01-12 14:50
Вчора ввечері у Стразбургу на зупинці "Центральний вокзал Нижній Рейн" зіткнулися два трамваї, офіційно повідомляється про 68 постраждалих, повідомляє franceinfo:.За попередніми даними, трамвай що прямував попереду - різко перейшов у реверсивний режим руху і врізався у той що прямував позаду.На щастя, обійшлося без жертв.Директор компанії CTS, яка оперує трамваєм, повідомив що робити висновки зарано. Опитують водіїв які знаходяться в свідомості, щоб розібратися яка саме була причина - людський фактор чи суто технічна.За даними, переданими підписниками каналу, досі суттєво обмежено рух автобусів та трамваїв у районі вокзалу.Постраждали два зчленованих вагони моделі Bombardier Eurotram (Flexity Outlook), фото одного з них, зроблене користувачем Dozenazer, Transphoto, ілюстративне.Попередньо, причина аварії аналогічна харківській, коли один з вагонів 27 маршруту зупинили на п/х Гер.Праці та Широнінців, знеструмлений трамвай покотився назад на систему 26 маршруту, десятки пасажирів тоді постраждали.