Джерело
Okhtyrkacity 🇺🇦 | Голова ОВА пообіцяв Охтирці нову будівлю міськрадиУ вівторок, 3 жовтня...
1 200 Охват/переглядів
2023-10-04 05:53
Повідомлення №2327
Голова ОВА пообіцяв Охтирці нову будівлю міськрадиУ вівторок, 3 жовтня, з робочим візитом в Охтирку завітав голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. У ході зустрічі з міським головою Охтирки Павлом Кузьменком обговорили важливі питання життєдіяльності Охтирської громади та взаємодію для досягнення позитивних результатів, перш за все це стосується відбудови та розвитку міста, а також сфери безпеки.Голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх надав коментарі про відбудову Охтирки та об’ізну дорогу.Так, очільник ОВА повідомив, що подивився в яких умовах працює міська адміністрація і назвав умови складними. За словами Артюха, на проєкт будівлі для міської ради виділили кошти з державного бюджету. Будівництво, якщо дозволять обставини, розпочнуть наступного року.На питання про об’їзну голова ОВА відповів, що ще не відбувся процес передачі дороги у державну власність. ОВА працює з цим питанням. Для приватної структури (Нафтогаз) держава дорогу не будуватиме.