Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Okhtyrkacity 🇺🇦
Додано 27 вер 2021

Okhtyrkacity 🇺🇦

@akhtyrkaukraine
Кількість підписників: 8 195
Фото: 4,520
Відео: 563
Посилання: 524
Опис:
Канал про головні новини міста-героя Охтирки та України. Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/AgSyPb
Джерело

Okhtyrkacity 🇺🇦 | Кільцеву дорогу Охтирки передали у державну власністьКабінет Міністрів...

Логотип телеграм спільноти - Okhtyrkacity 🇺🇦 Okhtyrkacity 🇺🇦 @akhtyrkaukraine
2 640 Охват/переглядів 2026-05-02 04:10 Повідомлення №6921
Кільцеву дорогу Охтирки передали у державну власністьКабінет Міністрів України погодив передачу ділянок кільцевої дороги Охтирки від АТ "Укрнафта" у державну власність. Йдеться про понад 10 км дороги, важливої для міста та логістичних напрямків Про це повідомив Охтирський міський голова Павло Кузьменко у відеозверненні. За його словами, йдеться "про передачу кільцевої дороги Охтирки від Бугруватської дороги до Чернеччанської, а це більше 10 км, від Укрнафти у державну власність". Міський голова зазначив, що це обіцянка, яку Президент України дав понад рік тому. "Кабінет Міністрів своїм розпорядженням почав перший крок, який дуже важливий для розроблення документації і початку відновлення кільцевої дороги, яка важлива для нашого міста і для багатьох логістичних напрямків", - сказав Павло Кузьменко. Відповідне розпорядження Кабмін ухвалив 22 квітня 2026 року. Документом погоджено передачу у державну власність двох ділянок автомобільних доріг: від шосе Охтирка - Котельва до шосе Охтирка - Бугрувате протяжністю 5 км;від шосе Охтирка - Зіньків до шосе Охтирка - Котельва протяжністю 5 км. Після передачі дороги мають перейти до сфери управління Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. Питання об'їзної дороги Охтирки мешканцям міста обіцяли вирішити і народний депутат Микола Задорожній, і колишній начальник Сумської ОВА Володимир Артюх. Утім лише зараз, після рішення Кабміну, процес фактично зрушив з місця. Кузьменко наголосив, що після цього етапу місто очікує на подальше відновлення кільцевої дороги. "Звичайно, потрібно буде почекати. Після першого кроку будемо чекати відновлення кільцевої дороги", - зазначив міський голова.