Джерело
A.k.a Pifagor | зробив реф старим підписникам хто відписав мені в особистінапишіть ще ...
4 920 Охват/переглядів
2025-11-29 17:42
Повідомлення №3618
зробив реф старим підписникам хто відписав мені в особистінапишіть ще @pifagor_dao (стоп, вже розкинув виділений балік під рефи)фліпсі півроку працювали як норм проект, малювали ікси, але в кінці кінців підари вирішили заскамити, -200$. Тон ком'юніті, без коментарівхто думає що я або хтось інший окрім девів проекту могли на 100% знати про майбутній скам - ЦЕ НЕ ТАК. Але всеодно, я зробив частковий реф старим пдп які відписали мені в особисті. Роблю не фулл реф, аби вистачило на більшу кількість людеймайте свою голову на плечах. Коли мене скамили на алоках - тільки я сам винен що прийняв рішення понести свої ж гроші в них. А МЕНІ ХТОСЬ ХОЧ КРИХТИ РЕФНУВ? НІБачити всіх навколо винними але ні в якому разі не себе, позиція слабкої людиниа про тих хто постфактум пише "АоАоАо як понесли в скам фліпсі?))" взагалі мовчу. Якщо ти дохуя розумний і був впевнений щодо швидкого скаму, де ти був? А точно, зручніше ж писати вже після ситуаціїперший і останній раз коли я щось рефаю. Але і в свою чергу, буду краще відбирати проекти.