Джерело
A.k.a Pifagor | корм "+ % на сайз" продовжується наступний сейл в який я по максимуму ...
5 250 Охват/переглядів
2025-10-13 19:04
Повідомлення №3565
корм "+ % на сайз" продовжується наступний сейл в який я по максимуму заноситиму лікву - моментум на бідлпад (старт 22.10)минулі сейли на бідлпад - $FF x12 (пост); $BARD x3 (пост); і тд, профітитільки в цей раз все більш цікавіше:у нас є 2 опції: зайти у звичайному форматі по $350кк фдв і лімітом макс $2к заносу на 1 акк / або ж по $250кк фдв і з більшим лімітом на аккскріни до поста - інструкція до другої опції, яка більш вигідніша і принесе більше профітумаєте sui гаманець -> на бідлпад заходите у вкладку "HODL" -> там конектите суі гаманець і переходите по посиланню на моментум -> обираєте один із пулів і заносите лікву в sui (бажано від $3к) через той же гаманець. Снепшот 25 числа після снепшоту виводите лікву із моментума і юзаєте її для участі в сейлі на бідлпад, якщо пройшли як у першій так і у другій опції всі акаунти будуть проходити перевірку на сибіла (тобто усі не пройдуть), АЛЕ, якщо у вас проходить акаунт через який ви брали участь у "HODL" - ви заходите по вигіднішним умовам і з більшим лімітом на аккпо ідеї не обов'язково тримати лікву вже, можна тільки перед снепшотом. Але чи не вплине це на проходку? Хз ще є теорія, що активні старі гаманці дають кращу проходку ніж нові без транзакційІ РЕКОМЕНДАЦІЯ ПО БЕЗПЕЦІ - тримати акаунти тільки на ручних дропах. Аби бути готовим до ситуації якщо бідлпад проситиме реверіф