Джерело
A.k.a Pifagor | ЯК НЕ ПОТРАПИТИ В ЛОВУШКУ ДЖОКЕРА (для повних чайників)ви можете часто...
3 640 Охват/переглядів
2025-07-03 14:34
Повідомлення №3380
ЯК НЕ ПОТРАПИТИ В ЛОВУШКУ ДЖОКЕРА (для повних чайників)ви можете часто чути такі слова як "поганий стакан", "лікви на споті мало", "стінок немає" і тд, але чи всі ви розумієте про що йде мова і як орієнтуватися по цьому "стакану"?покажу на прикладі рандомного токена "STAR", на ньому, бо у нього також хуйові стінки на байбіт, але ф'ючів ніде немає, на відміну від того що булостакан / книга ордерів / ордер бук - таблиця поточних заявок на купівлю та продаж токена, які ще не виконані bid-и - зелена зона, купівля (нижче останньої ціни)ask-и - червона зона, продаж (вище останньої ціни)1 - вибір формату відображення стакану. На скріні обран останній, так як в ньому показують тільки ордери на продаж, що нам і цікаво2 - налаштування точності відображення ціни (а точніше цінового кроку) в стакані. Чим він вищий - тим більш узагальнено виглядає стакан3 - віконце, яке з'являється при наведені мишкою на ту чи іншу ціну на стакані. На ньому як раз ми і бачимо важливу інформацію, завдяки якої можна зрозуміти чи легко пампити цей токенконкретно на цьому прикладі, ми бачимо, що аби дійти до ціни 0.021 (3.6x або ж +257%) потрібно викупити 561к токенів STAR, із середньою ціною 0.0093, і загальними витратами $5.2ктобто, всього за ~$5к можно підняти ціну майже в 4х вище ніж остання, і це саме той випадок, коли - хуйовий "стакан" бо погані "стінки" = легко пампитиАЛЕ памп на таку точну суму не завжди гарантує виконання по всьому обʼєму, так як іноді виставляються фейкові ордери або великі знімаютьсяІ ТЕПЕР ПРО СЬОГОДНІШНЮ СИТУАЦІЮ ІЗ HOODX:гейт додав на ф'ючі "акції" різних компаній, які торгуються на споті байбіт. Саме у випадку із цими токенами, гейт брав індексну ціну зі спота байбіт, на якому і був хуйовий стакан на цих активахі схоже, що відбулася маніпуляція із "пампом і дампом" від невідомих, аби заробитиперед тим як не думаючи заходити в шорт по hoodx, можна було переглянути стакан на байбіт як я вам показав вище, і оцінити, що за копійку можна його пульнути дуже і дуже високо, тому це була ще та лудкатому що ми незнаємо докуди "невідомі" захочуть пульнути токен