👁 1,000
25-04-04 07:15
🖥 Вийшла Midjourney V7Midjourney запускає альфа-тест своєї нової нейромережі для створення картинок V7. Модель набагато краще розуміє промпт, видає більш якісні генерації, особливо при зображенні людей, і забезпечує високу узгодженість у деталях.Особливості: 🟡Режим чернетки: він коштує вдвічі дешевше, працює в 10 разів швидше, якість нижча за стандартну.🟡Режими Turbo і Relax: перший - швидший, але вдвічі дорожчий за стандартну генерацію v6. Другий - удвічі дешевший, але повільніший. Базовий режим додадуть найближчим часом.🟡Персоналізація у V7 активна за замовчуванням, щоб почати використовувати модель, потрібно буде оцінити 200 картинок для налаштування профілю. Але після опцію можна буде відключити.🟡У Midjourney відзначають, що V7 повністю нова модель - і крім сильних сторін, у неї можуть бути і слабкі. Варто мати на увазі, що вона може вимагати особливого підходу при складанні промптів.При цьому V7 підтримує наявні стилі --sref, але може трохи інакше їх інтерпретувати.🟨 Це ще не фінальний реліз - протягом двох місяців кожні 1-2 тижні розробники будуть випускати нові функції. Зокрема обіцяють просунуту роботу з референсами.Як вам картинки від Midjourney V7? Хто вже пробував?Тисни зірку ⭐️#аішкановина | АІшка_для_🇺🇦 // 📱