Москва та бункерний дідо до останнього триматимуться за Крим, як за головний трофей війни, навіть у режимі «острів». Звісно,- це ж стовп ідеології величі та купа плюшок, типу плюс «внутрішня азовська водойма рф» і т.д.Попри те, Крим у якості плацдарму для атак на Україну- то вже військовий абсурд. Далі працює рецепт борщу від Волелюбного Українського Птаху: повний ППОпад, дірявлення залишків флоту, зупинка тіньового, ТОТАЛЬНІ ресурсне та логістичне виснаження, туристичний дефолт, енергетична пустеля, транспортний локдаун, тощо…Годуй, дідо бункерний, дотаціями, але не мрій контролювати,- як було, вже не буде. Українці на окупованій території, вибачте від нині за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, нетишу та стрес. Тримайтеся подалі від військових обʼєктів та усього вогненебезпечного, діліться корами та просто бережіться- Птах працює ювелірно, проте тріски щоразу літатимуть при рубці лісу. У інакший спосіб демілітаризувати хробака та викурити 1 млн окупосів з півострова не вбачається. Роботи йобом і ми її знаємо. Крим покладе москву, це точка психологічного зламу, голка кощія-сухоребрика у нас під носом хована. Усі диктатури руйнуються раптово, згадайте будь-який приклад.Сьогодні Крим московський “лагає”. Валіза без ручки- тяжка ноша.Птахи СБС реалізовують рецепт борщу від Українського Волелюбного Птаху у ТОТ. *відео у коментарі.Слідкуй результати наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦21.06.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Про суть нічної атаки1. Основну частину збитків знову завдали ракети. На жаль, ракет було занадто багато для наших ресурсів ППО.2. Щодо «Шахедів», Сили оборони продемонстрували кращі показники, ніж у середньому за півріччя. 3. Цього разу частка перехоплювачів вже склала понад 40% від усіх збитих Шахедів. Позитивна динаміка роботи Міністерства оборони та Сил оборони України за останні 4 місяці очевидна. 4. Шахеди цього разу, як і минулого, використовували тактику масованої атаки, залітаючи одними маршрутами, намагаючись перевантажити ППО.5. Реактивні «Шахеди» у невеликій кількості намагалися атакувати Київ з півночі, при цьому застосовувалися як «Герань-3», так і «Герань-4».6. «Шахедів» з керуванням було мало, у цій атаці ворог робив ставку на масовість, а не на ефективність.7. Спроб керувати «Шахедами» з РБ цього разу не фіксувалося. Висновки робити зарано. Можливо тому, що весь удар був на Київ, а не на західну частину України, як минулого разу. 8. Я вважаю, що цілі в Києві були обрані противником лише як привід для удару по місту. Наприклад завод на Лук’янівці, де за роки війни ракетами вже давно рознесли все, що можна було, або територія командування сухопутних військ, де з першого дня війни нікого немає, як і на всіх подібних об’єктах Києва. Нічого технологічно чи тактично нового для себе в цій атаці я не побачив.
🤬«Цитрус» втрапив у гучний скандал з «сірою технікою» після поста в Threads.Чоловік купив iPhone у «Цитрусі». Заплативши 70 тисяч гривень, отримав документ, який не є фіскальним чеком. У чеці немає даних ТОВ або ФОП, і відсутня фіскалізація.Ситуація виглядає максимально прямо: або продаж свідомо провели повз касу, або оформили з порушеннями. Це історія про можливе ухилення від податків і про те, що клієнт фактично залишається без нормального підтвердження покупки.Новий СЕО «Цитрус» Артем Шевченко, який публічно обіцяв боротися з тіньовою складовою бізнесу і розповідав про офіційну техніку та сплату податків, просто заявив, що це «не чек Цитруса».У Цитрус тільки офіційні iPhone. Я особисто подарую iPhone тому, хто доведе протилежне.— пише під дописом Шевченко.У відповідь йому, користувачі Threads надіслали десятки схожих, не фіскальних, чеків, які вони отримували з покупкою техніки в «Цитрусі»Схоже, «білий фасад» Цитруса тріщить по швам, і назовні вилазять старі схеми з багаторічним ухиленням від податків🤔
⚠️ ОПЕРАТИВНЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ: КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ. За наявними даними, ворог готує масштабну атаку із залученням значного авіаційного та ракетного ресурсу. Хоча основними цілями наразі визначено західні регіони, для столичного вузла зберігається високий рівень загрози.
📊 Потенційний арсенал ворога: * Стратегічна авіація: до 6 одиниць Ту-95МС та до 4 одиниць Ту-22М3. * Носії «Калібрів»: до 2 ракетоносіїв у морі. * Швидкісні цілі: до 6 бортів МіГ-31К, загроза застосування до 3 ракет «Циркон». * Балістика: підготовлено близько 36 одиниць «Іскандер-М». Також можливі пуски «Іскандер-К» та Х-69. * Дрони: масований наліт БпЛА різних модифікацій (до 600 одиниць, включаючи «Шахеди», «Гербери» та імітаційні цілі).
📍Зони особливої уваги (Київ та регіон):У межах Києва особлива пильність мешканцям наступних районів: * Святошин та Борщагівка; * Нивки та Лукʼянівка; * Район Жулян.По Київській області під загрозою можуть перебувати: * Вишневе, Бориспіль, Бровари; * Біла Церква, Трипілля, Наливайківка.Важливо: Противник постійно корегує польотні завдання. Маршрути ракет та дронів можуть змінюватися в реальному часі залежно від протидії наших сил ППО. Перелік локацій є орієнтовним — небезпека актуальна для всієї області.
🇺🇦 Ну що, настав час трохи зупинитись і підбити підсумки цього року. Почнемо з того, що я не досяг у цьому році.- Я так і не запустив мерч — і це залишилось у планах.- Я не зміг подолати хейт — він був (буде) і часом мене вибивав дуже з колії.- Я не навчився ставитися до зборів байдуже. І, мабуть, це нормально, бо за ними стоїть велика відповідальність.
😌 А тепер до самого приємного що ми з вами досягли разом:👤
24 591 новий підписник 👁
502,1 млн переглядів © Було зроблено 33 813 публікацій 📸
Ви поставили 3,2 млн реакцій ⬅️
Ви переслали 370 391 повідомлень. 📂
Ви зробили 2 414 репостів
Про найважливіше — збори:⚠️ Разом ми закрили 18 зборівНа загальну суму, яку я навіть не зміг би уявити це ахуєть як багато, а саме 874 100 грн🥰Хочу щиро подякувати кожному, хто був поруч: читав, поширював, донатив, підтримував словом і ділом.Без вас цього всього просто не було б.Коротко.🇺🇦 30 число — традиційне нагадування про підтримку. Реквізити: 🏦 Банка: https://send.monobank.ua/jar/79n7N2Cywa 🏦 Карта: 4441 1111 2281 3961Дякую за постійну підтримку й коментарі до донатів.