Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу
Додано 06 гру 2025

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу

@aibruch
Кількість підписників: 746
Фото: 3,190
Відео: 313
Посилання: 492
Опис:
Неофутуристський демагогічний націонал-борщевистський визвольний рух Для зв'язку: @proponuyka_for_AiB_bot
Джерело

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу | Учора наші активісти мали нагоду побувати на спільній зустрічі кількох...

Логотип телеграм спільноти - Анархія і Безлад 2 #бугров-юга Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу @aibruch
238 Охват/переглядів 2026-04-22 11:39 Повідомлення №10609
Учора наші активісти мали нагоду побувати на спільній зустрічі кількох студентських організацій із заступником Міністра освіти і науки України Миколою Трофименком. Ми вирішили скористатися цією можливістю для того, аби з'ясувати поточний стан справ у освітній політиці та представити критичний погляд на процеси, що її оточують.Серед низки незручних питань на тему держфінансування освіти, підвищення стипендій та плати за гуртожитки, ми вирішили поцікавитися щодо відповіді на звернення Конференції студентів КНУ про тимчасове відсторонення Бугрова від зайняття посади ректора на час проведення перевірки його діяльності. На питання про те, які прогнози щодо можливого рішення МОН, заступник міністра впевнено заявив, що МОН не запитувало позицію самоврядування щодо доцільності відсторонення ректора. При тому наголосив, що сам підписував цей документ, і в ньому не могло бути такого запиту, а запитували лише про матеріали, на основі яких можна було б встановити порушення.Пізніше нам вдалося показати Трофименку сам лист, де чорним по білому прописано прохання МОН надати інформацію щодо доцільності тимчасового відсторонення ректора (скриншот вище). Тоді пан заступник висловив сумніви у тому, наскільки добре обґрунтована позиція Конференції студентів, а на зауваження про те, що відсторонення важливе для уникнення тиску на студентів та викладачів, відказав, мовляв, "у червоному університеті" ніякого тиску бути не може. Що ж, у цьому плані оптимізму міністерських чиновників можна лише позаздрити :)Складно точно стверджувати, чи була перша заява, попри впевнене виголошення, простою помилкою, чи Міністерство дійсно не вважає запит про доцільність відсторонення Бугрова чимось важливим, попри те, що це було буквально однією з вимог протесту 1 квітня. Так чи інакше, ця цікава інтеракція вкотре показала, що не варто покладати всі надії на рішення "згори". Те, що належить нам як студентам ми маємо брати самі, не чекаючи, що нам це дадуть з барського плеча.P.S.: наприкінці зустрічі залишили МОНу невеличкий символічний подарунок, щоб нагадати про те як важливо уважно читати свої власні документи в наші буремні, просякнуті бюрократією часи 😉