Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу
Додано 06 гру 2025

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу

@aibruch
Кількість підписників: 746
Фото: 3,190
Відео: 313
Посилання: 492
Опис:
Неофутуристський демагогічний націонал-борщевистський визвольний рух Для зв'язку: @proponuyka_for_AiB_bot
Джерело

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу | Вчора ввечері до Студентського парламенту Університету надійшло зверне...

Логотип телеграм спільноти - Анархія і Безлад 2 #бугров-юга Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу @aibruch
126 Охват/переглядів 2026-04-14 11:54 Повідомлення №10512
Вчора ввечері до Студентського парламенту Університету надійшло звернення з доказами листування між студенткою та ректором Володимиром Бугровим.У повідомленнях — коментарі про зовнішність, «чуттєвість», натяки сексуалізованого характеру та наполегливі пропозиції особистих зустрічей. Словом, все, що ми чули і бачили, що впродовж цих 5 років він називав «замовною кампанією проти себе», «фальсифікаціями» та іншими «прикрими технічними помилками». Тільки тепер — тут є верифікація його особистої сторінки.Ми щиро сподіваємося, що це звернення стане першим кроком, коли всі, хто мовчав під тиском, страхом і соромом, нарешті будуть готові говорити відкрито. Якщо ви пережили подібне — ви не одні, і ваш голос має значення. Звертайтеся у бот @spknu_bot, у анонімізовану форму або напряму до в.о Голови СПУ — Івана @wartus.Додатково ми також направили офіційне звернення до Міністра освіти і науки України Оксена Лісового і по цій ситуації. Сподіваємося, що разом зі зверненням ПД КСУ — вже дуже скоро Міністерство покаже студентству результати та приклад того, що воно готове їх чути та захищати.