Джерело
Анастасія Галкіна | Монетизація експертності | Я не п’ю алкоголь, але обожнюю б/а пиво ще з часів жартів про «гумову ...
354 Охват/переглядів
2026-05-09 18:16
Повідомлення №954
Я не п’ю алкоголь, але обожнюю б/а пиво ще з часів жартів про «гумову жінку» 🙈Ще 5-6 років тому вибір безалкогольного був ну дуже обмеженим. А зараз цей ринок злетів на 175% (порівняно з 2019-м).Сьогодні можна купити не просто б/а, а пиво без глютену, без цукру та з нейтральним CO₂-викидом 🌍 короч, повний хелфі-набір. Так от, до чого це я?На фоні цього обсяг споживання звичайного пива у світі впав. Це шалені збитки для консерваторів. Ті бренди, які ще 10 років тому «тримали марку» і відмовлялися від змін — зараз пасуть задніх.А ті, хто вчасно адаптувався (Corona, Heineken, Guinness), — залишилися у грі та зняли вершки. До речі, виробництво якісного б/а пива — процес складніший і дорожчий за звичайне. Це вимагає нових технологій та іншого підходу.Ну тобто без вкладень нікуди, але ж це того варте (+175%)Криза не вбиває бізнес. Його вбиває нездатність або небажання переформатувати продукт під нову реальність.
Якщо ви розумієте, що ваш маркетинг «буксує», а старі методи приносять лише втому — час для перезбору.Запрошую на свій антикризовий воркшоп. За 2 години в прямому ефірі ми переберемо вашу стратегію по кісточках:✅ Викинемо те, що вже не працює.✅ Налаштуємо AI-інструменти під вашу нішу.✅ Сформуємо чіткий алгоритм, щоб ви знову почали продавати.Займай місце зараз 👇🏻https://softblog.com.ua/antikrizЧерез тиждень ціна буде іншою.А я сьогодні — в б/а відрив! 😀