Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення
Додано 14 лип 2024

Агент Відновлення

@agentvidn
Кількість підписників: 13 670
Фото: 449
Відео: 22
Посилання: 718
Опис:
Ваші 👀і👂👂в Міністерстві розвитку та Агентстві відновлення🕵️‍♂️ ✍️Написати нам анонімно @agentvidnov_bot або📩 [email protected]
Джерело

Агент Відновлення | ️‍♂️Чули про корупційний скандал навколо будівництва дороги на Буковел...

Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення Агент Відновлення @agentvidn
2 960 Охват/переглядів 2026-06-02 11:56 Повідомлення №1015
🕵️‍♂️Чули про корупційний скандал навколо будівництва дороги на Буковель? А голова АВ пан Сухомлин не чув! Чули що пан Сухомлин пообіцяв звільнити причетного до буковельського скандалу голову Франківської служби відновлення пана Семаніва? А голова АВ пан Сухомлин не чув!І ось зараз, не приходячи до тями пан Сухомлин підмахує накази "звільненому" пану Семаніву які передбачають йому "високі надбавки за високі досягнення у праці".Нам пишуть:Нарешті, нарешті ми дочекались надзвичайно жорсткого і безкомпромісного рішення від Голови АВ Сергія Сухомлина щодо підлеглого, вже доволі відомого нам усім ймовірного корупціонера, в.о. начальника Івано-Франківської СВ Любомира Семаніва. Чулувік, борець з корупцією з усіх трибун і площадок, головний апологет «детектора брехні» і відновлювач країни, заручившись візами юристів, антикорупціонерів і своїх бойових заступників видав Наказ.  Аж два Накази.  За неправомірне систематичне нарахування премій, доплат і надбавок і якесь, вибачте, «тупе» ходження у відпустки на суботу-неділю без розпорядчих документів органу управління наказано у квітні: – покарати в.о. начальника Івано-Франківської СВ Любомира Семаніва премією 200% та надбавкою за високі досягнення в праці 60%. ЩЕ РАЗ, УВАЖНО - НАДБАВКА ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ В ПРАЦІ, КАРЛ!  ЗАВІСА! P.S. Тобто для будь-кого  наказ Семаніва на виплату собі любимому матеріальної допомоги (фото додається) є   прийняттям рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Тільки не для керівництва Агентства відновлення. P.P.S.  А взагалі-то Семанів  молодець. Забив на усіх, навіть і не думає спинятись, далі ходить  у відпустки на суботу-неділю (фото додається) і не думаємо, що згідно наказу АВ. Хоча. Цікаво, хто покриває Семаніва, бо запит в НАЗК з цього приводу десь загубився. А може вони теж офігіли від того, що відбувається і дотепер думають над відповіддю. Далі буде .... Підписатись|Написати