Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення
Додано 14 лип 2024

Агент Відновлення

@agentvidn
Кількість підписників: 13 670
Фото: 449
Відео: 22
Посилання: 718
Опис:
Ваші 👀і👂👂в Міністерстві розвитку та Агентстві відновлення🕵️‍♂️ ✍️Написати нам анонімно @agentvidnov_bot або📩 [email protected]
Джерело

Агент Відновлення | ️‍♂️Чимало цікавого напатякав колишній голова Агентства відновлення па...

Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення Агент Відновлення @agentvidn
55 400 Охват/переглядів 2026-03-25 13:22 Повідомлення №928
🕵️‍♂️Чимало цікавого напатякав колишній голова Агентства відновлення пан Найєм на вчорашньому засіданні Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування можливих порушень законодавства України у сфері оборони, антикорупційного законодавства України та дотримання прав і свобод людини під час дії воєнного стану.Яке не яке тренування, перед майбутніми показами більш компетентним органам.Із головного.✔️Основну відповідальність за недофінансування будівництва об'єктів захисту критичної інфраструктури пан Найєм поклав на колишнього прем'єра пана Шмигаля.✔️Заперечив будь-яке відношення до Великого будівництва і крадівництва, і натякнув, що з цих питань треба торбити його братюню на стоніках пана Кубракова.✔️Не розуміє з якого дива його називають "викривачем НАБУ" у справі нардепа Одарченка. Пан Найєм просто доповів по формі кому треба(НАБУ) і всьо. Просить вважати себе просто свідком. Бо, бачте, статус "викривача НАБУ" заважає знову прилаштуватись до корита.✔️Щодо колишнього очільника ОП пана Єрмака сказати щось критичне не наважується. Боїться що йому у відповідь буде наврочено обіт безбраччя, статеве безсилля, пропасницю і профузний пронос.✔️З Міндічем не знайомий.І найцікавіше.Пан Найєм по суті дав відповідь на питання, яке турбує усю прогресивну громадськість. А чому, власне, після всього що відбулося, цей тандем Біби і Боби(Кубраков-Найєм) досі не дає покази під протокол? А все просто. Пан Найєм стверджує, що з Офісу президента їх курував безпосередньо тодішній заступник пана Єрмака пан Кулеба. Тобто на сайті Міндічгейт в компанію до пана Кулеби сміливо можна до додавати і цих двох. Мають піти гамузом, касатіки.Підписатись|Написати