Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення
Додано 14 лип 2024

Агент Відновлення

@agentvidn
Кількість підписників: 13 612
Фото: 449
Відео: 22
Посилання: 718
Опис:
Ваші 👀і👂👂в Міністерстві розвитку та Агентстві відновлення🕵️‍♂️ ✍️Написати нам анонімно @agentvidnov_bot або📩 [email protected]
Джерело

Агент Відновлення | ️‍♂️На минулому тижні Мінрозвитку в особі заст.міністра пана Деркача п...

Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення Агент Відновлення @agentvidn
6 440 Охват/переглядів 2025-09-29 09:00 Повідомлення №635
🕵️‍♂️На минулому тижні Мінрозвитку в особі заст.міністра пана Деркача презентувало дослідження системи антикорупційного комплаєнсу на держпідприємствах, що пребувають у сфері його управління.Клеїли дурня і вкручували прутню у вуха міжнародним партнерам за їхній же рахунок— рахунок Базельського інституту управління.В результаті розслідування дослідження вийшли на самих же себе і з великим подивом дізналися: 🔸лише 3 підприємства мають діючі наглядові ради;🔸у 15 із 25 підприємств – недостатня кількість комплаєнс-фахівців;🔸80% застосовують політику щодо конфлікту інтересів, але лише 5 вимагають щорічного декларування;🔸23 із 25 організацій перевіряють партнерів, проте здебільшого з обмеженими запобіжними заходами;🔸більшість мають «гарячі лінії» чи e-mail для повідомлень про порушення, але їхню ефективність регулярно оцінює менше половини. По кожному із цих пунктів можна розповідати годинами і не набридне.Почнемо із нагадування, що в Мінрозвитку відсутній ключовий інструмент антикорупційного комплаєнсу— Громадська рада при міністерстві— у порушення положення про Громадські ради при міністерствах. І всім по*уй!Наглядові ради— це взагалі— пісня. Та як приклад наведемо ДАК"Автомобільні дороги України(ДАК"АДУ") у якій роль Наглядової ради виконує Агентство відновлення(АВ). Що вже є нонсенсом. За допомогою запитів від небайдужих громадян з'ясувалося, що АВ типу не в курсі, що керівництво ДАК"АДУ" зловживало і нараховувало собі 100% щомісячні надбавки за посадовими окладами , мотивуючі це "високими досягненнями та інтенсивністю праці". І це лише один зафіксований епізод, що доводить повну безпорадність керівництва АВ у якості виконувача функції Наглядової ради ДАК"АДУ".Інтенсивність праці, з якою колишній керівник ДАК"АДУ" пан Шурига гарував на робочому місці під спідницею у власної секретарки можна пригадати тут.Далі буде.Підписатись|Написати