Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення
Додано 14 лип 2024

Агент Відновлення

@agentvidn
Кількість підписників: 13 612
Фото: 449
Відео: 22
Посилання: 718
Опис:
Ваші 👀і👂👂в Міністерстві розвитку та Агентстві відновлення🕵️‍♂️ ✍️Написати нам анонімно @agentvidnov_bot або📩 [email protected]
Джерело

Агент Відновлення | Абсолютна некомпетентність керівництва Агентства відновлення призвела ...

Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення Агент Відновлення @agentvidn
6 260 Охват/переглядів 2025-09-08 10:43 Повідомлення №609
Абсолютна некомпетентність керівництва Агентства відновлення призвела до того, що в самому Агентстві з початку року звільнилось чи було звільнено 76 осіб. Переважна більшість нових співробітників, кількість яких не покриває кадрового дефіциту, це молоді люди віком 25 - 27 років з першим досвідом роботи. Сам пан Бойко в спілкуванні з керівниками та підрядниками неодноразово наголошував, що він «нічого не розуміє у ваших питаннях». І це, можливо, нормально на початку роботи, але і зараз М. Бойко повторює те саме. Явно він прийшов сюди не працювати. Пан Сухомлин теж за фахом тягне на голову громади. Із задоволенням зустрічається з головами громад по всій країні, фотографується, піариться. Коли ж відбуваються зустрічі з іноземними фахівцями, слухати Сухомлина просто соромно. Абсолютна некомпетентність та дилетантство! І це обличчя Держави! Він майже за рік своєї роботи так і не зрозумів, якою установою керує та які наслідки будуть мати для Держави його непрофесійні дії. Прикладом може стати ситуація з будівництвом нового водогону в Миколаївській області. До сих пір не подовжена дія Постанови КМУ від 07.02.2025 №135, термін дії якої сплинув у червні. Зараз підрядник виконує роботи на власний ризик, не маючи діючої законної підстави, а Дніпропетровська служба відновлення не має підстав для прийняття та сплати виконаних робіт. В цей же час місто Миколаїв залишається в складній ситуації з водопостачанням. Скільки ще протримається ця «професійна» команда? Скільки ще фахівців буде звільнено? Потім всі дивуються, чому люди виїжджають з країни. Знову вимушені повторювати очевидне, з такими друзями і ворогів не треба! Підписатись|Написати