Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення
Додано 14 лип 2024

Агент Відновлення

@agentvidn
Кількість підписників: 13 612
Фото: 449
Відео: 22
Посилання: 718
Опис:
Ваші 👀і👂👂в Міністерстві розвитку та Агентстві відновлення🕵️‍♂️ ✍️Написати нам анонімно @agentvidnov_bot або📩 [email protected]
Джерело

Агент Відновлення | ️‍♂️А нам нравицця як забігали і засуєтились керманичі Агентства відно...

Логотип телеграм спільноти - Агент Відновлення Агент Відновлення @agentvidn
3 800 Охват/переглядів 2025-08-05 13:20 Повідомлення №549
🕵️‍♂️А нам нравицця як забігали і засуєтились керманичі Агентства відновлення.Почалось все з того, що нардеп пан Железняк склепав нашвидкоруч відосик про попил на відновленні Бородянки, використавши деяку інфу з нашого каналу без посилання. Як зустрінете—принагідно передавайте від нас трясцю його матері.Оскільки пан Железняк нардуп досить медійний—прийшлось відповідати.Перший заст. голови Агентства відновлення(АВ) пан Бойко накатав у відповідь простирадло, в якому сказав, що все лайно— від попередників, а від нього— лише божа роса. Що правда лише наполовину, адже частина тендерів вже відбувалася після його призначення.Про кримінальну справу, де все чорним по білому розжовано— жодного слова.Голова АВ пан Сухомлин також записав відос, помітно хвилювавсь, згадав пост нашого каналу про фонтан в Миколаєві(мовляв, хайпожери), але не пости про кримінальні справи. Що цікаво, навіщось підкреслив, що ніяких розпоряджень стосовно тендерів у Бородянці пан міністр Кулеба йому не давав. Хоча пан Железняк натякав на пряму з'вязку давніх соратників Кулеба-Бойко. Якщо сюди додати ще й те, що пан Сухомлин пообіцяв накатати заяву в НАБУ— це можна трактувати як дистанціювання і товстий такий натяк, що спасіння утопаючого пана Бойка в його власних руках.В НАБУ пообіцяв звернутись і пан Железняк. Запасаємось попкорном.Також маємо питання. А де пост чи відос від антикорупційного блаженного і відповідального за найдоброчесніші закупівлі в Агентстві відновлення пана Сверби? Сподіваємось цей кейс буде висвітлений паном Свербою у найближчому випуску гумористичного антикорупційного дайджесту, який той випускає курям на сміх? Підписатись|Написати