Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наші Чернівці
Додано 06 гру 2025

Наші Чернівці

@afisha_chetnivtsi
Кількість підписників: 12 740
Фото: 2,940
Відео: 537
Посилання: 5,550
Опис:
Є вільний час? Завдяки нашому каналу ви завжди будете знати як його провести) Посилання на канал: https://t.me/+6T-_8uwwsbYzMDgy Щодо співпраці пишіть сюди: @romannnt

👥 Кількість підписників

12 740
Середній/День:: -14
Середній/Тиждень:: -56
Середній/Місяць:: -242

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 925
Середній/День:: 1,490
Середній/Тиждень:: 2,223
ERR: 15.11%

📊 Кількість повідомлень на день

6.3
Останній день: 15
Середнє за тиждень: 6.7
Середнє за день: 6.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,650 26-04-26 05:29
❗️В пʼятницю ви вже бачили цей збір.Але 3 евакуаційні пікапи для 15 БрОП «Карадаг» досі не стоять там, де мають рятувати життя.Війна не зупинилась на ніч.Поранені не почали чекати довше.І потреба не стала менш терміновою тільки тому, що пост уже був учора.Збір від МБФ «Р.Н.М»Для 15 БрОП «Карадаг» вкрай потрібні:– 3 евакуаційні пікапи, оснащені РЕБамиСума – 930 000 гривеньАктуальний залишок на зараз: 600 000 гривень Без довгих пояснень.Без “нагадуємо”.Без ілюзій, що це зробить хтось інший.🇺🇦 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj🇺🇦 Приват24:https://www.privat24.ua/send/1m7cw🇺🇦 Волонтерська карта: 5168745183170726🇺🇦 PayPal: [email protected]🇺🇦 Крипта: https://cfdoc.org/donate#crypto30, 60, 90, 300 гривень — це не “символічно”.Саме з таких донатів і з’являються машини, які вивозять живих.⚔️ А серед усіх, хто задонатить від 300 гривень, хлопці з 15 БрОП розіграють історичний символ української відваги — козацьку шаблю, виконану українським майстром.У п’ятницю цей пост можна було просто побачити.Сьогодні треба визначитись!
👁 1,770 26-02-20 07:30
Майже 4 роки пройшло…Це не просто роки — це фронти, окопи, чорні пакети. Це Україна, яка тримається на крові своїх дітей.💔 Усі ці збори стали частиною нашого пекельного життя.Не витрачайте час на казки про перемовини — там ні хєра немає для тих, хто зараз під дронами.Подивіться на екіпажі, які згоріли після атаки. Вони теж хотіли додому.Збір від МБФ "Р.Н.М"На 5-й рік війни в нас майже недосяжна ціль — до кінця місяця закрити 12 евакуаційних автівок.🙏🏻 Це ще 6.4 млн грн. Чому маєте задонатити саме зараз? Ми не знаємо...Але якщо втомляться ті, хто в окопах — кінець війни побачать вже не вони. І не ми. Я задонатив. Ти задонатив.І хтось ще раз усміхнеться своїй дитині у воцапі замість того, щоб його номер залишився без відповіді.Не менше 30 гривень.👇Це не «дрібниця». Це участь:- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected]- Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoКерівник фонду передасть комусь із вас свою Audi Q5 за донат від 90 гривень.Але головний приз — не авто.🇺🇦 Поки жива наша єдність — живі наші воїни.Поки вони живі — жива Україна 🇺🇦
👁 1,840 26-02-15 07:00
💔Учора евак не доїхав до пораненого 900 метрів. FPV. Вогонь. Кінець.І таких історій буде більше. Бо евакуаційні екіпажі зараз — головна ціль для ворожих дронів.❗️це той момент, коли або ми різко включаємось — або поранених стає більше, а шансів в них менше.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🆘 термінова потреба 12 евакуаційних пікапів з РЕБ, для 6 підрозділів. Не “для комфорту”. Щоб доїжджали, щоб не перетворювати евакуацію в труну на колесах.Сума: 6 900 000 гривень.Термін: 6 днів ❗️Треба усвідомлена допомога.Не всіх. Не “хто може”. А саме тих Людей, які прочитають і зроблять дію❗️Не треба багато.Якщо кожен хто прочитає зараз закине по 300-600-900 грн — ми закриємо цю потребу вже сьогодні.Без пафосу. Без лайків. Просто дія.👇Дія тут :- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected]- Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoЦі машини не возять війну. Вони вивозять ЖИВИХ❤️‍🔥🫶Репост = дія🫶Коли закриємо цей збір — Audi Q5 засновника Фонду поїде одному з донатерів.Донат від 90 грн (і кратний) бере участь автоматично.
👁 2,140 26-02-12 07:00
Він лежав і чекав.Без крику. Без паніки. Просто дивився в небо і чекав машину.Вона не доїхала💔бо FPV спалив евак за 900 метрів до нього... Іншої поруч не було. ❗️Весна не принесе миру. Ворог накопичує техніку. Це підготовка до чергових вбивств і безлічі поранених, а не до перемовин. ❗️І на війні вбиває не тільки ворог. Вбиває відсутність часу. І відсутність машин.🆘 Фактор, який прямо впливає на виживання поранених: це швидкість евакуації!Збір від МБФ "Р.Н.М" ❗️6 підрозділів = 12 евакуаційних пікапів з РЕБ, бо без них - евак це труна на колесах.Сума: 6 900 000 гривень.Термін: 6 днівМи втомилися за 4 роки. Але втома - це розкіш живих. Правда в тому, що пораненому бійцю в оточенні байдуже на нашу депресію… ЙОМУ - потрібен метал, який його вивезе💔💔💔🙏швидко 🙏разом:- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoЕвак для воїна - це інфраструктура виживання. Без нього втрати зростають. З ним — десятки батьків і синів повертаються живими❤️‍🔥У пораненого є 40 хвилин для евакуації. Іншого не буде…Ми можемо подарувати йому ці хвилини. або залишити все як є...❗️Серед усіх, хто задонатить рівно 1000 грн, розіграємо 12 сувенірів із бойових гільз із художнім вирізом (див.фото)Ці машини не возять війну. Вони вивозять Життя❤️
👁 2,090 26-02-08 07:00
⚡️ Військові кров'ю платять за кожен метр нашої землі. Вони помирають не від ран — а від того, що їх нікому вивезти. Орки не щадять нікого!!!💔 Ми чуємо це як тривогу, сидимо без світлаА на трьох напрямках наші воїни відчувають це як нескінченні вибухи —КАБи падають прямо на позицію.Згоріла техніка. Є поранені. Є ті, кого ми більше не побачимо.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🔻31 ОМБр, 115 ОМбР і 21 бригади потребують 6 пікапів більше ніж повітря. Бо це реально те, завдяки чому вони дихають.Це не просто збір — це шанс. Шанс жити. Шанс повернутися. Шанс не почути ще одне "Вічна пам’ять".Кожна сотня гривень — це їх шанс жити.Бо коли вони кричать “допоможіть” — саме ми маємо відповісти, бо ми обираємо життя. ❤️‍🩹 🙏 Благаємо кожного 🙏Закриємо збір до завтра. Це реально — коли ти з нами, коли кожен по 30-60-90 гривень. Не стій осторонь. Долучайся.❤️Вмикайся, Країно!- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoПоки ми гортаємо стрічку новин у пошуках новин і спокою — вони шукають машину, щоб встигнути врятувати побратима.Війна триває. Але й допомога — теж має тривати👆
👁 2,100 26-02-04 07:38
⚡️ Запорізький, Донецький, і вже Дніпровський напрямки тріщать. І по зведенням, і по пораненим, і по загиблим...Ворог підсилив тиск. Втрати ростуть. Часу на помилки немає.💔 Українські захисники стримують навалу — ціною власного життя. Один з шансів зберігати життя це — евакуаційні пікапи, яких катастрофічно не вистачає.Хлопці кров'ю платять за кожен метр нашої землі.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🔻31 ОМБр, 115 ОМбР і 21 бригади потребують 6 пікапів більше ніж повітря. Бо це реально те, завдяки чому вони дихають.Це не просто збір — це шанс. Шанс жити. Шанс повернутися. Шанс не почути ще одне "Вічна пам’ять". Кожна сотня гривень — це їх шанс жити.Бо коли вони кричать “допоможіть” — саме ми маємо відповісти, бо ми обираємо життя. ❤️‍🩹🙏 Благаємо кожного 🙏Закриємо збір за 2 дні. Це реально — коли ти з нами, коли кожен по 30-60-90 гривень. Не стій осторонь. Долучайся.❤️Вмикайся, Країно!- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoПоки ми гортаємо стрічку новин у пошуках новин і спокою — вони шукають машину, щоб встигнути врятувати побратима.Війна триває. Але й допомога — теж має тривати👆
👁 2,020 26-02-01 07:00
💔 Коли евакуація запізнюється на хвилину, людина перестає бути сином чи батьком — вона стає «вантажем», який застигає в багнюці🕯Куп'янськ. Запоріжжя. Мороз працює як скальпель без анестезії: він відсікає надію від реальності, залишаючи замість обличчя лише застиглу маску з інею та болю.Збір від МБФ "Р.Н.М" Все ще не закриті 3 евакуаційні пікапи з РЕБами для медиків двох пекельніших напрямків!Лишилося ще 650 тис.грн!300 сімей, які ще можуть почути «Я вдома».500 дітей, чиї малюнки в кишенях батьків ще не просякли липким червоним кольором. Твої 30, 60, 90 гривень — це:Це кубометри кисню в легенях.Це іскри РЕБу, що збивають дрон-вбивцю з курсу.Це оберти коліс, що виривають тіло з пазурів мертвого поля.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoТрамп не прийде в окоп під Куп'янськом. Коаліція не витягне пораненого з-під вогню на Запоріжжі. Там немає нікого, крім цього хлопця, який притискає фото дитини до розірваних грудей, і ТЕБЕ.❤️‍🔥 Без розіграшів та подарунків, як у старі часи - давайте закриємо збір, бо це потрібно зробити!
👁 3,600 26-01-25 06:30
⚡️ «Повітря в легенях стає битим склом...»Запоріжжя. Тут мороз не кусає — він розчиняє.Коли метал стає холоднішим за людське тіло, слова закінчуються. Медики рахують не пульс, а секунди, за які відкрита рана перетворюється на лід.💔 Штурмовики на відео гризуть мерзлу землю, намагаючись вхопитися за життя побратима, але без коліс вони просто тягнуть крижану тінь. Це безсилля, від якого хочеться вити на залізне небо.Збір від МБФ "Р.Н.М" ❗️ 2 евакуаційні машини. Два залізні звірі, що вирвуть наших пацанів із пащі пекла!Досі не закрили навіть 50%, а загально 760 000 гривень. Це не цифри в банку. Це вартість телефонного дзвінка: «Мамо, я встиг». Це вартість обіймів, які можуть не відбутися. 30, 60, 90 гривень — це оберт колеса. Це ковток гарячого повітря в легені, що вже почали замерзати.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoАбо твій донат купить їм дорогу назад, або фронт проковтне ще одну українську долю без права на повернення. Нехай плачуть вороги, а наші — повертаються живими
👁 1,490 26-01-23 07:01
⚡️Рація не говорить — вона хрипить останньою сповіддю "Передайте рідним..."Медики чують останні слова хлопців частіше, ніж рев двигуна на евакуації. Бо двигуна немає. Є лише спалений метал і чорна порожнеча.💔 Запорізький напрямок. Через морози вірогідність вижити при поранені скорочується у декілька разів... Штурмовики на відео рвуть зв’язки, кричать у порожнечу, намагаючись дотягнути брата до порятунку, але вони впираються у безсилля.Збір від МБФ "Р.Н.М" ❗️Потрібні 2 евакуаційні машини. Два залізні звірі, що вирвуть наших пацанів із пащі пекла!Ціна питання — 760 000 гривень. Це не цифри в банку. Це вартість телефонного дзвінка: «Мамо, я встиг». Це вартість обіймів, які можуть не відбутися. 30, 60, 90 гривень — це оберт колеса. Це ковток гарячого повітря в легені, що вже почали замерзати.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoВідчуй цей холод на своїх руках. Або ми закриваємо цей збір, або фронт проковтне ще чийогось сина. Давай зробимо так, щоб плакала русня, а наші поверталися додому.
👁 1,600 25-12-31 07:32
❗️У 2026-му на фронті не стане легше.Це вже видно по цифрах: наступи густішають, евакуації не встигають.Поранених буде більше, ніж доріг, якими їх можна вивезти.Поки ми називаємо це «святами»,там це називають інакше:ще один день, у який або доживеш — або станеш рядком у зведенні.🤬Покровськ. Гуляйполе — КАТАСТРОФА.За один тиждень — мінус два реанімобіля.Ми не встигли закрити збір до 31 грудня.І часу більше немає.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🎯 До 5 січня потрібно закрити 2 реанімобіля.Залишок — 500 000 грн.На фронті немає Нового року.Є новий ранок, у якому або відкриваєш очі,або тебе згадують у минулому часі.За донат від 100 гривень ми подвоюємо шанси кожного на виграш IPhone 17 Pro, якщо це допоможе зібрати кошти! 30, 60, 90 90 гривень —це не донат.Це втручання.Зроби його зараз.Поки цей текст ще не став чийось останній день.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoНе допустіть, щоб остання думка цих хлопців була «Я не встиг. Не привітати. Не пояснити. Не дожити.».Головний подарунок на Новий Рік — має бути життя для тих, хто захищає нас роками 💙💛