Джерело
ТЕАТР ЛЯЛЬОК - ОДЕСА | Пісня цього дня: 16 вересня 1985 року вийшов перший сингл норвезького ...
65 Охват/переглядів
2025-09-16 15:32
Повідомлення №8639
🎼 Пісня цього дня: 16 вересня 1985 року вийшов перший сингл норвезького поп-гурту "a-ha" «TAKE ON ME»."Take On Me" — перший сингл альбому "a-ha" «Hunting High and Low», випущений 16 вересня 1985 року. Результатом першого релізу синглу став повний провал. Однак і це не збентежило керівництво компанії "Warner Bros", яка продюсувала гурт "a-ha" вони не втрачали оптимізму - і нове видання «Take On Me», спільно з новим інноваційним на той час відео, в повній красі продемонстрували силу вокалу Мортена Гаркета і потенціал самого гурту.Режисером кліпу став Стів Беррон, який раніше створив кліпи для таких виконавців, як Тото, Томас Долбі і Майкл Джексон. Проте відео для a-ha не було схожим на будь-яку іншу з його попередніх робіт. Відео знято шляхом об'єднання натуральних живих зйомок з мультиплікацією. Кліп був вперше показаний на відеоканалі «V-66», а незабаром переданий в постійну ротацію на музичний канал MTV. В результаті 19 жовтня 1985 року пісня "Take On Me" стала лідером британського хіт-параду