Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік
Додано 06 гру 2025

AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік

@affilify_media
Кількість підписників: 2 978
Фото: 719
Відео: 85
Посилання: 396
Опис:
AFFILIFY - сучасне медіа про заробіток у діджитал-світі. 📢 Співпраця та реклама: @ternaeua

👥 Кількість підписників

2 978
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: +51

👁️ Середній перегляд на повідомлення

725
Середній/День:: 619
Середній/Тиждень:: 646
ERR: 24.35%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.9

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Чесно, останні місяці коли читаю чати бачу дуже нездорову тенденцію.Скаму зі сторони партнерок стало реально дохуя.І найгірше, що частина з них живе з логікою: кинули команду / веба 🔣 відсиділись пів року 🔣 пішли далі піаритисьНа цьому фоні хочеться інколи просто відмічати нормальні партнерки, які роками працюють без цього цирку.Одна з таких 🔄LeadHeaven.Партнерка вже давно на ринку, має велику базу вебів і що важливо без негативних кейсів, які б постійно спливали по чатах.І плюс тут навіть не тільки в 300+ оферах або в тому, що вони приймають Facebook / UAC / ASO / In-App / PPC / SEO / Email.Головний плюс - це підхід до вебівТут менеджер не виглядає як чергова людина “по той бік екрана”, яка просто скинула список оферів і пропала.Тут реально допомагають підбирають офери під ваше гео і сорспідказують, що краще теститидивляться, де трафік конвертить сильнішедопомагають вичавити більше рої Особисто я завжди раджу працювати з тими, хто не кричить про ТОП-1, унікальні умови і найкращі офери на ринку,а просто спокійно, чесно і стабільно робить свою роботу.Якщо шукаєте саме такий формат співпраці 4️⃣ LeadHeaven точно варто тримати в полі зору.
Шо там, місяць закінчується.По березню ми фіксуємо непогані результати, які можна буде підвищувати в наступному місяці х2 хоча б. Схантили команди і тімлідів + навіть хеда.Знайшли нові топ гео, які можна лити в нормальний + і мати окуп по ним, і входити в KPI + будемо виходити на велику гру з ревшарою на мультигео (до цього заливали тільки cпа формат). Також є плани зайти в тг адс в наступному місяці знову. До цього нам тг поводило по губамЗ tier-3 у тг адс йде тонна трафіку, але настільки мусорного, що в моменті кости на іішку уйобують в космос з 50–100 дейлі до 250$+ та і ціна депу на ту якість взагалі не цікава для нас. Тому ми подивились конкурентів і зрозуміли, що можна заливати на мультигео з мін. депом 50$, щоб зразу знаходити топ цільову і з нею вже працювати. Єдина проблема це в модерації і знаходженні топ агентів під цю справу. Доречі якщо вмієте лити бінарки або інфл трафік, чекаємо вас Соло баєрів зразу віддаємо під одного із 4 тімлідів, в залежності від гео заливу. Із цікавого: як будто "сезонка" в цьому місяці запізнилась на 2–3 місяці і тільки зараз віддупляється. Ліди стають більш активними,фб менше їбе мізки, але останнім часом дає куди гірше цільову, ніж до нового року.Гугл в рот єбали,хуєта запускається я їбу як довго тому дивимось в сторону тт адс і тг адс
Піздец, шось ринок трясе плотно.Гемблові команди присажуються на жопу, потік баєрів ніхуя не маленький(я такого напливу на позицію баєра 3 роки не бачив ). Команди розпадаються, при чому схемні тіми теж. В першу чергу команди викручують чомусь рої на пониженні умов співробітникам, далі розуміють, що не сильно це рятує ситуацію, і команда закривається або частинами уйобують люди(навіть якщо пишуть як все в них ахуєнно)Цікавий тренд і поки що на руку нашій команді, бо ми набираємо сповна людей, забираємо і хантимо тімлідів, даючи наші базові сітки + за кожним тімлідом зазвичай йде ніхуйна кількість баєрів.Єдина проблема, що перший місяць це завжди час на набивання пдп і перевірка всіх баєрів тімлідом, тому в моменті ми не отримуємо цікаві для нас рої, але далі вже можно виходити на доволі значущі зарплати як баєрам, так і тімлідам.Сподіваюсь, ринок не ригне і нас в моменті. Але ситуація піздец дивна і фактор у всіх один йобанний фб, по гуглу або тг адс взагалі майже немає людей, які уходять з команд, а так те, шо бачимо, це якийсь йобанний треш.
Створення 18+ ШІ аватара під порнотоки.Наразі бачимо все більше адалт моделей, які умудряються в моменті навіть пролазити на Онлік, хоч і не надовго. Інші соцмережі завалені ними, причому доволі якісними варіантами.Звісно, якщо правильно зробити ШІ модель, в неї не буде боліти голова, не буде пройобуватись по графікам здачі контенту і так далі, що ми зараз переживаємо з реальними моделями, і це інколи піздец. Недавно натрамили на біполярчну модель їбать, була сказка.Окей, як зробити свою модель?Тут два варіанти: або ставити йобнуту нейронку на свій ПК, але вона жре просто дохуя і супер зайобисто її поставити і запустити,або користуватись сервісами, які мають гірше якість, але піде.Такий сервіс: https://app.xmode.ai/faces/feedСтворенний для генерування ШІ порно аватара і для генерації любого контенту з ним. Доволі швидка робота, але треба попотіти з промтами, щоб максимально топово описувати ваші забаганки.Створюєте базову модель (можна за допомогою фоток прикладу, або зробити на конструкторі прямо в сервісі, або ж Face swap-ом).Далі вже по промтам робите ідеальний для вас кадр (описуєте позу, фон, ракурс, локацію, освітлення і рівень 18+).Також, по суті, можна робити короткі відео, але з ними важче, бо все ж це онлайн сервіс не супер гарної якості і іноді занадто сильно портить кадр, але як для фото і контент-плану можна спокійно юзати. Навіть якщо у вас є своя реальна модель, можна створювати їй контент-план за допомогою ШІ. Звісно, для лайт формату справиться і Nano Banana, але якщо бажаєте умовні нюдси в пубічних місцях, то Нано банана хуй вам таке згенерить. В цілому, непоганий сервіс для створення свого ШІ аватара.
Які інструменти повинні бути у рекла, щоб тримати топ середній чек у інфлюєнс трафіку.До нас останнім часом приходять рекли і пропонують полити їм бінарки, кидають свій оффер, вродь виглядає все більш-менш, заходиш на сайт під індуською проксьою і бачиш йобаний жах, а потім у вас мінусові рої або хуйовий середній чек, і ви копаєтесь у себе і шукаєте проблеми.В бінарках у рекла завжди повинні бути інструменти для підігріву цільової, але без спаму ними із кожної дирки. Інтерфейс повинен бути максимально простим і юзер-френдлі. У рекла повинен бути копітрейд (коли можна автоматично копіювати ставки трейдера). Це база і основа бінарок , якщо їм впадло його зробити, автоматично середній чек на процентів 50 буде менше.Також постійні демки і поповнення для команд. Можливість підключити апі на чек акканту до вашого сайту або бота для сигналів, навчання і так далі.В ідеалі, звісно, щоб рекл ще мав змогу коригувати баланс команді для топ трасту, але зазвичай ми працюємо без цього.До чого це все? Якщо рекл хоче топ чек на його проді, йому і самому треба піднапрягти жопу, а не просто пульнути сервіс, дати ревшару і чекати, поки прийдуть до них команди і все буде в ажурі. Банальна хуйня, яку досі не розуміють більшість рекламодавців, і дивуються, чому 1–2 мастадонти тримають ринок бінарок, наприклад. Навіть 1).Колись був ахуєнна бінарка Біномо , вони не захотіли змінюватись під новий формат ринку і в цей час тоді невідомі Покет опшн забрали під себе 80% команд з ринку і зараз гребуть весь інфлюєнс бінарний під себе , а біномо намагається продати левову частку кампанії , щоб хоча б якось заробити грошей
Якість на інфлюєнс трафікуСкільки б ми не тестили різного виду таргету, вік, різні крео, все одно прийшли до одного буквально, якість, коли ти заливаєш схемний трафік, залежить тупо від тексту, який прописаний або каже актор, і його подачі цього ж тексту.Знайшов імбовий текст, велкам на борт по зароблянню грошей, якщо, звісно, в тебе ретени не довбайоби. Тільки нові тести, нові текста, якість йде по пизді, навіть той самий крео з текстом, як би ти його не зробив, буде стабільно давати хорошу або хуйову цільову. За останні місяці тестанули, напевно, крео 450, знайшли 10-20, які дають, і просто масштабимо їх, поки не помруть, а потім знову по кругу, ось і весь арбітраж йобане.Звісно, ще піздец як впливає подача в крео, емоції, наявність соц доказів і так далі. В теорії один текст може жити від місяцю до трьох і постійно давати гарну якість, але проблема в зростанніі ціни кожен тиждень, тому вам прийдеться шукати нові текста або перезнімати крео куди частіше, ніж раз-два в місяць.І тут ви повинні балансувати, або низька ціна і сварки з реклом, або вище ціна, менше рої, але довольний рекл, який дасть вам побільше ставку.А якщо хочете лити по самим високим ставкам бінарки, то велкам в нашу команду, адже в нас є, як мінімум, 6 гео, де у нас ставка на 30% більше, ніж в найближчій до нас команді, тому, якщо ви баєр, вмієте заливати бінарки, ми вас точно чекаємо 💃
Що там з ФБ?Я ЄБАВ ЙОГО РОТА. Ситуація доволі проста: ми, по суті, знайшли гарні зв’язки за лютий місяць і плотно полили лютий, щоб у березні вийти на великий масштаб і знову зайти в топи по бінарках на йобнутому обсязі.З 2 чи 3 числа фб просто вбивається нахуй, і починається якась люта дрочка: селфі, реджекти, ціна знову в космосі.Просто пізданулись вкрай - нічого не запускається, агенти в шоці і самі сидять, не можуть зрозуміти, що не так. Якщо щось проходить, то навіть при тому, що метрики зовсім не змінюються (ціна ПДП, діалогу, реги . все на місці і в нормальних рамках), конверт просто вийшов вперед ногами: на деяких гео з 1к5 виріс до 1к14.Почали копати всередині воронку, дивитись лідів біля 50% тупо йде 18–19 років, хоча таргет стоїть 23+. ФБ остаточно похуй на будь-який таргет: він хуячить малолєток, у яких, звісно, “I don't have one dollar, really, wait me half of year and I make deposit, bro!”.Трешовість перших 6 днів березня стала навіть гірше, ніж під час плотного шторму, коли можна було запускатись хоча б якось.Коли це пройде хуй зна. Сподіваємось, хоча б до 10 попустить цю помийку, і можна буде залити трафіку.
Зараз заходимо в Онліфанс і нам показали одну нормальну связочку по заливу дейтинга на онлікУ 2025 році Meta запустила всередині Facebook Dating два ШІ-інструменти це Dating Assistant і Meet Cute. Ми пошукали як заливають і вирішили дропнути пост 1️⃣Вбудований ШІ-помічник підбирає анкети за текстовими запитами замість свайпів , звісно ви маєте максимально схожий на дівчину аккаунт і профіль. З фб ви ведете юзера на Інсту і далі звісно на прямий ваш оффер Dating Assistant працює за текстовими запитами, що дозволяє потрапляти у пошукові формулювання американців. Cute Horny і все схоже . Алгоритм зіставляє фото, інтереси та опис із запитами.Якщо ШІ думає ,що ваш профіль підходить ,то рекомендує його де лід закривається на підписку на інсту 2️⃣Meet CuteРаз на тиждень система пропонує «сюрприз-матч» із високою ймовірністю взаємного інтересу. Якщо обидва погоджуються відкривається чат,де також лід закривається на підписку інсти (якщо кидати онлік буде швидкий бан)Тобто через Dating Assistant ви отримуєте обсяг трафік через Meet Cute набагато менше але більш якісних. Все це заводите на Інсту і там догріваєте ліда вже перейти на прямий оффер дейту або Онліфанс.
Зайшли на Латам.Гео дуже цікаве в плані ламання будь-яких стереотипів. Я б сказав навіть дуже. Багато хто очікує, що латамці це жорсткі лудики, і про це говорять дослідження гео.Звісно, якби ми лили гемблу, думаю, було б і так, але багато латамців реально хочуть вивчати трейдинг, хоч і під обгорткою гембли, так як це бінарка.LTV у гео достатньо непогане, вони легко обробляються на заперечення і помилки, не агресують, як уже топові гео, і хочуть зрозуміти, як же «трейдити» правильно.По таймзоні скажу усе дуже різне, хоч і гео +- в одній часовій обробці, але, наприклад, Бразилія дуже активна зранку, в той час як одне з топових гео Аргентина зранку взагалі не піддається обробці і переносять свої депозити на день-ніч.Також для них трейдер це прям ікона, тому якщо обраб правильно себе позиціонує, може крутити лідами як зручно.Середній чек вищий, ніж були наші очікування, тому в будь-якому випадку будемо далі тестити і заливати, але ціна депа коливається від 30 до 50–60 в залежності від ловлі зацепу на кабах,що поки що не супер гуд, але думаю можно поборотисьДуже цікавий ринок для нас, особливо якщо враховувати кількість потенційної аудиторії.
Побачили вчора новини про Creonix.А потім через пару годин його вже і не закривають, а дають другий шанс. Доволі дивна ситуація виходить: ви берете не супердорогі сервери на Amazon, які мають топову якість, але ваш сервіс не окупає навіть їх?Ми бачили сервіс, і в перший день там було дуже багато лагів за відгуками людей.Це якраз про те, що деякі сервіси ставлять завищені очікування, які не виправдовують себе без донесення цілі сервісу до цільової аудиторії. Просто зібрати відгук про те, що сервіс реально класний і потрібний недостатньо.Треба задавати питання: чи буде ним хтось користуватись і купляти підписку?Скоріше за все, хлопці підійшли неправильно і недогріли цільову в моменті ,коли це треба було . При тому що пости брали по реферальному варіанту в каналах,тобто затрат на піар майже немає , що теж тотальна помилкаНе проработаний MVP = крах в перший місяць роботи зазвичай Звісно, ми за те, щоб сервіс далі жив і приносив плоди роботи. Для когось це може бути кейсом і досвідом, що все ж треба більше працювати з цільовою спочатку.