Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік
Додано 06 гру 2025

AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік

@affilify_media
Кількість підписників: 2 978
Фото: 719
Відео: 85
Посилання: 396
Опис:
AFFILIFY - сучасне медіа про заробіток у діджитал-світі. 📢 Співпраця та реклама: @ternaeua
Джерело

AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік | Шо там крипту почали нормально прижимати Все більше і більше проблем з...

Логотип телеграм спільноти - AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік AFFILIFY | Арбітражне медіа про трафік @affilify_media
380 Охват/переглядів 2026-06-19 08:31 Повідомлення №1166
Шо там крипту почали нормально прижимати Все більше і більше проблем з виплатами від реклів в Тезері , обмінки кидають Risk score ,де командні кошелі сука світяться як пекло червоним і заодно не приймають бабки , біржі єбуть за все , що можно і можуть заблокувати вивід . Звісно гроші краще тримати на холодці по типу Ledger , або хоча мінімально тримати їх на траст валеті , але вже не в тезері , ми перейшли як і рекли на юсдс ефір повноцінний , тому зараз всі наші сервіси , які ми юзаємо( трекер , агенти і тд теж добавлять ерс20 , ну і комса дешева переводу але теж можуть блокати)В ідеале радимо завести три холодних кошеля або децентралізованих і юзати в такому порядкуКошель для виплат Кошель для зберігання коштів кошель для витрат , а точніше для поповнення з нього банків по типу Трасті , Зену і так далі ( Доречі Зен заборонив поповнення з крипти саме за перевод з хай ріск кошелю).Чому не тримати в тезері? Бо тезер може буквально заблокувати вам гроші на рахунку не важливо це біржа чи холодка) як і будь який стейблкоїн , тому тримати можно тільки в монетах по типу бітка,ефіра і тд , головне ,щоб сука ,коли падала ціна на жопу не сідали, а так виходить найкращий варіант зберігання грошей це шо , це подушка під головою і розкидати по ефіру , юсдт , юсдсГоловне мати гроші , щоб думати як їх зберігати