Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - [реформація] ➔✙ △esthetic military shitposting
Додано 14 лип 2024

[реформація] ➔✙ △esthetic military shitposting

@aes_ms
Кількість підписників: 178
Фото: 15
Відео: 1,370
Посилання: 609
Опис:
You can view and join @aes_ms right away.
Джерело

[реформація] ➔✙ △esthetic military shitposting | Трохи думок "уголос". Нещодавно Єврокомісія склала звіт про виконання ...

Логотип телеграм спільноти - ➔✙ △esthetic military shitposting [реформація] ➔✙ △esthetic military shitposting @aes_ms
48 Охват/переглядів 2025-11-05 07:03 Повідомлення №13409
Трохи думок "уголос". Нещодавно Єврокомісія склала звіт про виконання Україною вимог для євроінтеграції. Навіть тим, хто як я, живе під каменем, очевидно, що багато, якщо не більшість вимог, було провалено. В жодному разі не хочу заперечувати позитивні моменти, проте негативні більше кидаються в очі. Втім високоповажні європейські партнери заявили, що реформу СБУ було провалено. Абсолютно не згоден із цим. Реформу було проведено, навіть дуже вдало, просто геть не в тому напрямі (згадую сакраментальну для мене фразу "ти не туди воюєш"). Просто, здається, ще ніколи до цього СБУ не була настільки схожою на ФСБ. І, зрештою, не вона одна. Нападки СБУ та ДБР на детективів НАБУ та САП (обшуки, безпідставні кримінальні провадження), спроба влади тупо згноїти ці органи та їхніх працівників, нещодавній арешт колишнього голови Укренерго Кудрицького - все це свідчить про одне: маховик політичних репресій розкручується дедалі швидше. У ворога треба вчитись, однак правильних речей. Це ж бездумне копіювання. Просто уявіть собі, що 2019-й із приходом зеленського до влади був насправді "виходом" 2010-го "на біс" (прихід яника до влади), а зараз усе впевнено рухається до стану речей у 2014 році.Якщо я, колишній ревний прихильник зеленського, протверезів настільки, це багато про що каже (порох усе ще мудило, до речі).Ідей, як це все виправити, на жаль, не буде, просто "їжа для роздумів".