Статистика telegram каналу - @aerotim

Логотип телеграм спільноти - AeroTim 2024-07-14

AeroTim

Кількість підписників:
3527
Фото:
179 
Відео:
551 
Посилання:
241 
Категорія:
Подорожі
Опис:
Канал для активних та відчайдушних хлопців і дівчат, захоплених польотами, подорожами та кінематографом.

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала AeroTim - @aerotim

У Норвегії планують заборонити соцмережі для підлітків до 15 років
Так уряд хоче захистити їх від шкідливого контенту та алгоритмів соцмереж, які «протистоять мізкам маленьких дітей».
📖 Читайте, слухайте та дивіться DTF Magazine в Телеграмі | Інстаграмі | WhatsApp | SoundСloud
1300
24-10-24 13:35
Повітряний Мішлен
Дуже часто усілякі шоу та атракціони виникають із банального бажання заробити гроші, пропонуючи людям щось незвичайне, якесь нове «вау». Чесно кажучи, щось надзвичайне із цього виходить нечасто, бо у такому підході малувато щирості і забагато прагматизму, бракує глибини. А люди це відчувають.
Але буває по-іншому. Крута ідея, пропущена через себе, у яку вкладена душа і безмежний талант, але…. вона не продається, бо це щось дуже особисте і не усі це відчувають. Так теж буває.
Однак, буває, що зорі сходяться і виходить реальний, беззаперечний «Вау!».
Анжеліці Шмайнк (Angélique Schmeinck) було мало бути просто однією з двох жінок-шеф-кухарів у Нідерландах, мало було працювати шефом у мішленівських ресторанах, вона хотіла йти далі і розвиватись, реалізовувати своє ставлення до кулінарії як до високого мистецтва.
Спочатку було художнє фотографування приготованих страв високої кухні у не менш стильному інтер’єрі, яке вилилось у спеціалізовану картинну галерею, потім були картини з їжі, до 20 кв.м завбільшки, потім інфографіка смаків та ароматів (Аромографіка (Flavourgraphics)), нестандартні кулінарні шоу.
Але коронною стравою майстрині стали кулінарні подорожі на… повітряній кулі. Це абсолютно шалений проект з елементами драйву, візуальної та смакової естетики, що дістав назву CuliAir – Sky Dining – щось на кшталт «Кулінарних Авіаліній».
Це не просто політ на повітряній кулі з доставкою їжі на борт, а кулінарне шоу просто у небі. Якщо ви подумаєте, що ідея полягала у тому, аби просто взяти газ з бортової горілки і направити його на плиту – то ви дуже спрощено дивитесь на світ.
Те, до чого додумалась Анжеліка, вражає як з кулінарної, так і з технічної точки зору. Вона якимось тонким геніальним відчуттям майстра зрозуміла, що внутрішня зона повітряної кулі є ідеальною конвекційною піччю, де температура сягає 100°С, а отже ідеально підходить для приготування страв.
Разом із колегами вона спроектувала конструкцію, яка складається з готувальної поверхні, що піднімається спеціальним механізмом, схожим на ліфтовий, на потрібну висоту всередині кулі, і там відбувається приготування вишуканої страви. У Анжеліки в руках є датчик, який дозволяє бачити температуру і ідеально визначати час, коли усе готово, або піднімати чи опускати ліфт, якщо температура зависока, або замала.
Після цього імпровізований ліфт опускає усе це до очей захопленої публіки, яка, поки суть да діло, насолоджувалась голландськими краєвидами.
Вражає не лише подорож і незвичний спосіб приготування, але й саме меню. Тут і лобстер з червоним перцем і авокадо, і дикий окунь зі спаржею, і цесарка з білими грибами, і морепродукти з морквяним мусом, ну і звичайно вишуканий десерт та напої.
Важко уявити, де може бути більшою одночасна концентрація краси, захоплення і смаків, ніж у такій подорожі. Триває вона до 5-ти годин, з яких півтори години – власне політ з обідом, а решта – пікнік на романтичній галявині з приготованими у повітрі стравами та вечірка з шампанським та десертом після приземлення.
І найголовніше – ви можете орендувати кулю на двох і почати з цього своє майбутнє подружнє життя, або зібрати тусовку з десяти друзів і відправитись разом. Коштує це задоволення 550 євро з особи – більш ніж прийнятно як для такого ні з чим незрівнянного досвіду.
Напишіть нам, хто б з вас не хотів би побувати у цьому Повітряному Мішлені, де сам шеф-кухар готував би усе при вас?
2800
24-08-25 15:48
Мистецтво подорожувати. Ще й на Аляску.
Хоча, всі ми здогадуємося, коли вкладаєш стільки часу в те, щоб зафільмувати щось – втрачаєш оригінал.
Так зараз напевно виглядають капіталісти. Буржуїни, які продають нам нашу тугу, намащену на куплений у звукових буржуїнів біт. І ще торгують мерчем. А бувають буржуїни духовних шляхів. Теж зі своїм мерчем. МакХатми.
2100
24-08-23 11:39
#Women

На сьогодні вже дуже багато написано цікавих книг, статей та інших матеріалів про жінок у авіації. Але чомусь дуже мало знято фільмів.
Може тому, що чоловіки завжди були на виду, і матеріалу про них багато: і відео, і фото, і текстів. А жінки проривались через стіни та бар’єри, приховували і свої захоплення, і свої мрії, а, згодом, свої досягнення. Тому часто про них мало фактів, фотографій чи зйомок.
Цю прогалину заповнює чудовий емоційний фільм Розбиваючи Скло («Breaking Glass»). Він присвяченій не лише конкретній жінці, яка досягла своєї мрії і майже буквально розбила скло нерозуміння та неприйняття серед чоловіків того факту, що дівчата можуть виконувати будь-яку авіаційну роботу, а й усім жінкам, які досягли висот у авіації.
Колективний образ жінок-пілотів, жінок-авіатехнків та бортінженерів розкритий через історію реальної дівчини Бонні Тібурці (Bonnie Tiburzi) – першої пілотесси у великій американській авіакомпанії American Airlines та першої жінки у світі, яка отримала диплом бортового інженера турбореактивного літака.
Це – романтичний, емоційно насичений, хоча і трохи наївний фільм. У ньому є забавна компьютерна графіка та кілька невідповідностей, однак він захоплює прекрасною історією жінки, яка захотіла і змогла. Змогла розбити саме те скло, яке було потрібно.
І саму історію, і режисерську роботу оцінили на цьогорічному кінофестивалі у Каннах, де фільм отримав золоту нагороду у категорії «молодих режисерських проектів» (Young Director Award).
Гарного перегляду!
2400
24-08-17 17:09

Ми, напевно, не збрешемо і не перебільшимо, якщо скажемо, що значна частина і авторів, і читачів цього каналу мріяла б опинитись на місці неймовірних хлопців та дівчат, які кожного дня піднімають у небо багатотонні винищувачі, бомбардувальники, транспортні літаки та бойові вертольоти, а також сидять за пультами систем ППО та усі ці залізяки обслуговують - усього того, що складає Повітряні Сили України, які забезпечують нам можливість спокійно спати та безпечно працювати у цей важкий час.
Сідаючи за штурвал приватних чи спортивних літаків, або реактивних тренувальних машин, ми усе одно потайки мріємо бути у кабіні F-16 чи старого доброго Ан-26.
Дякуємо вам, Соколи, за вашу роботу на небі та на землі. Вітаємо зі святом і чекаємо на переможний проліт строєм над небом Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Харкова та звільнених Донецька, Луганська та Ахтіяра (Севастополя).
З Днем Повітряних Сил України!

2700
24-08-04 18:25
#Hijacking
Ну що, друзі, сьогодні Шахерезада продовжить свою розповідь.
Цим вечором ви дізнаєтесь про спроби з'ясувати, ким же насправді був таємничий авіа-викрадач Ден Купер, про якого ми почали розповідати вчора, якою була доля і самого терориста, і отриманих ним грошей після його карколомного стрибка з літака у нічному небі американського Заходу, і чим ці спроби закінчились.
Гарного читання!
2100
24-08-02 16:08
#Hijacking
Як ми і обіцяли вчора, сьогодні у образі Шахерезади ми продовжимо розказувати вам неймовірні історії про абсолютно незвичайні викрадення літаків.
І сьогодні на вас чекає перша частина абсолютно фантастичного викрадення – не лише однієї з найтаємничніших містерій у авіації, а й події, яка увійшла до переліку найбільших загадок ХХ століття.
Це було ґрунтовно, до дрібниць продумане викрадення, здійснене непересічною особистістю, але яка мала абсолютно неочікуване завершення. Хоча, яке було її завершення, так ніхто ніколи і не дізнався.
Гарного читання!
2100
24-08-01 16:29
#Hijacking
А вам не здається, дорогі наші читачі, що давненько у нас із вами не було лонгрідів?
Ми виправляємось і повертаємось.
І почнемо із захоплюючої розповіді про парочку абсолютно нешаблонних викрадень літаків, над якими ламали голови сотні розслідувачів, силовиків, журналістів та звичайних людей і так ні до чого і не прийшли. Обидва випадки так і лишились таємницею.
Дух таємничості підтримаємо і ми.
Через деякі тимчасові технічні моменти ми не опублікували наш матеріал на сайті, тому також тимчасово повернемось до формату Телеграфу, який трохи накладає обмеження на довжину тексту. І це дає нам можливість трохи побути Шахерезадою, яка ніколи не завершувала оповідання, а переносила наступну частину на новий день, чи вечір, як вже вам захочеться.
Отже, сьогодні – Частина 1
Гарного читання!
1900
24-07-31 16:18

Запалювання олімпійського вогню в Парижі.
📖 Читайте, слухайте та дивіться DTF Magazine в Телеграмі | Інстаграмі | WhatsApp | SoundСloud

1800
24-07-29 15:24
#Cinematography
Багато тих, хто хоч раз піднімався у небо або робить це регулярно, намагалися передати це відчуття. Словами, музикою, навіть картинами та скульптурами.
Але багатьом так і не вдалось якось висловити свої відчуття від польоту. Бо вони дуже глибокі, яскраві і часто дуже важко підібрати слова, які б максимально точно відобразили гамму почуттів, емоцій, картинок і звуків, які надає тобі політ.
Але є слово, яке найчастіше вимовляють і ті, і інші – це «свобода». Саме з нею найбільше асоціюється політ. А ще усіх, хто доторкнувся до неба, поєднує бажання поділитись цією емоцією з іншими.
Своїми почуттями і роздумами про відчуття польоту у красивому ролику «Infinite Sky» (Безкінечне Небо) ділиться із нами Джон «Пройдисвіт» Баум (John «Slick» Baum).
Ці емоції помножує на 8 камера Canon R5 II, адже саме у такій якості вона знімає небо, літаки та політ.
2300
24-07-20 16:00