Статистика telegram каналу - @aerorozvidka

Аеророзвідка | Aerorozvidka

Subscribers: 4400
Photos: 567  Videos: 203  Links: 765 
Aerorozvidka promotes creating and implementing netcentric and robotic military capabilities for the Ukrainian security and defense forces. https://aerorozvidka.ngo/donate/ @AerorozvidkaBot
2021-06-07

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-03-14
2024-03-13
2024-03-11

Історія змін назви

Аеророзвідка | Aerorozvidka
2024-03-14
Telegram: Contact @aerorozvidka
2024-03-13
Аеророзвідка | Aerorozvidka
2024-03-11

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-03-14
Акаунт Telegram
2024-03-13
Публічна группа чи канал
2024-03-11

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
🤝 Друзі, ви часто запитуєте, як можна регулярно підтримувати діяльність ГО «Аеророзвідка».

✔️Ділимось чудовою новиною: тепер на нашому сайті можна оформити щомісячний благодійний внесок. Це працює так само, як підписка на музику або фільми. Тільки ви самі обираєте комфортну суму та певний напрям діяльності організації, який ви бажаєте підтримати (список буде доповнюватися).

👉🏼 Оформлюйте підписку на щомісячну допомогу тут https://cutt.ly/1wUadDiE

❗️Підтримуючи діяльність ГО „АЕРОРОЗВІДКА” – ви інвестуєте в розвиток мережецентричних та роботизованих спроможностей Сил безпеки та оборони України🇺🇦

🦾 Адже для того, щоб перемогти «велику радянську армію», нам потрібні системні зміни!
ІННОВАЦІЇ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ

🔥ГО «Аеророзвідка» візьме участь у Mind WinTech Summit 2023: Інновації заради перемоги!

Mind WinTech Summit 2023 – перший саміт про управління змінами та впровадження інновацій від Mind.ua. Він збере 700+ учасників офлайн у Києві та 3000 учасників онлайн для дискусій про ключові елементи нашої Перемоги: технологічну перевагу, ефективність бізнесу та високий експертний та професійний рівень суспільства.

▪️Руслан Прилипко, керівник напряму C2IS (Command & Control Information Systems) «Аеророзвідки» візьме участь у дискусійній панелі Military Tech «Автоматизація військових задач, розвідувальні та ударні дрони, евакуаційні та розмінувальні автоботи»

📌 Захід відбудеться 30 листопада. Початок реєстрації о 09:30.

🎟️ Квитки: https://wintechsummit.mind.ua

До зустрічі на Mind WinTech Summit 2023!
❗️Міноборони запропонувало уряду спростити закупівлю "цивільних дронів" для ЗСУ.

Відомство вже підготувало постанову, яка дасть змогу державному замовнику купувати безпілотники цивільного призначення (дрони DJI та Autel, FPV-коптери) без додаткових регуляцій.

Ярослав Гончар, співзасновник "Аеророзвідки" в ефірі Radio NV:

✔️про постанову, яка дозволить Міноборони простіше і швидше закуповувати дрони для ЗСУ
✔️як ворог нарощує виробництво безпілотників
✔️як Україні досягти переваги над ворогом у озброєнні

➡️ Повний запис трансляції дивіться за посиланням:
https://cutt.ly/jwTKRnyR
🛡 В умовах кібервійни більшість організацій в Україні вже розуміє важливість кіберзахисту. Проте не всі мають відповідні ресурси та експертизу для його забезпечення. Водночас загрози, передусім з боку російських хакерів, зростають щодня.

Нещодавно ГО «Аеророзвідка» спільно з заступником голови Київської ОДА Андрієм Братусь, спеціалістами Управління цифровізації та цифрових трансформацій КОДА долучилася до заходу «Кібербезпека: виклики та протидії».

Мета заходу – привернути увагу до нагальних проблем кібербезпеки та захисту від кіберзагроз для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. На інформаційній зустрічі представники Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Кіберполіції розповіли про нормативне підґрунтя та сервіси кіберзахисту, які надаються державою.

Фахівці провідних IT-компаній та громадських організацій розповіли про стан справ у галузі кібербезпеки. Зокрема, компанія Cossack Labs розглянула питання захисту даних та інформаційної безпеки для органів державної влади, а компанія Cisco представила інноваційні хмарні продукти для захисту від кібератак.

❗️Керівник напрямку C2IS Руслан Прилипко представив проєкт «Кіберстійкість», який має на меті підвищити кіберстійкість інформаційних систем сектору безпеки й оборони та спонукати впровадження практик кібергігієни у всьому війську.
З початку 2023 року українські дрони-бомбери знищили тисячі одиниць російської техніки на мільярди доларів. Олексій Гончарук, голова наглядової ради ГО "Аеророзвідка" розповідає, як ця інноваційна зброя змінює тактику ЗСУ.

🚀 Технологічні змагання в небі

За час повномасштабної війни українці створили чимало абсолютно нових типів озброєння, а також переосмислили застосування вже відомих. Зокрема, мова йде про новий тип дронів-бомберів «Баба Яга». З’явившись ще у 2014-му, ці дрони швидко еволюціонували. За останній рік їх кількість суттєво зросла, що значно вплинуло на тактику ворога.

🌟 Перемога інновацій

Дрони-бомбери вже довели свою ефективність, знищуючи тисячі одиниць техніки за мільярди доларів, при цьому витрати на їх створення залишаються в мільйонах. За 1 грн, витрачену на створення дрона-бомбера, вдається завдати ворогу орієнтовно в більш ніж 100 разів більшу шкоду.

💡 Якісне масштабування

Лише збільшення кількості дронів на фронті для перемоги недостатньо. Масштабування повинно бути якісним, а це можливо лише за умови зміни стратегій їх використання. Щоб забезпечити ефективність використання дронів, необхідна якісна державна політика та злагоджена робота військових структур.

💪 Шлях До Перемоги

Розвиток та вдосконалення технологій – ключові завдання для забезпечення перемоги. Від запровадження матриць синхронізації для покращення координації між підрозділами та поглиблення використання системи Delta для покращення ситуаційної обізнаності до забезпечення екіпажів якісними боєприпасами. Це велика робота, яку вкрай необхідно зробити Міноборони України та Генеральному штабу вже в найближчі місяці.

➡️ Повний текст читайте за посиланням: https://cutt.ly/2wE5sqrL
💡Команда Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони взяла участь у найбільшій технічній конференції в Україні 𝗥𝗲𝗮𝗰𝘁+𝗧𝗦 𝗳𝘄𝗱𝗮𝘆𝘀'𝟮𝟯, де презентувала екосистему продуктів ситуаційної обізнаності DELTA.

Творці системи вперше виступили на одній сцені разом з цивільними розробниками та розповіли про:

✔️особливості створення та захисту бойової системи DELTA в Міноборони
✔️взаємосумісність з продуктами НАТО
✔️досвід успішних військових операцій, проведених за допомогою системи, серед яких: планування Херсонської наступальної операції, знищення крейсеру “Москва” та ураження Кримського моста.

DELTA - це бойова система, що допомагає бачити поле бою в режимі реального часу, відображає повітряну, наземну, морську та обстановку у кіберпросторі на цифровій мапі, працює з будь-якого пристрою та дозволяє обмінюватися інформацією в межах підрозділу, бригади, угруповання, а за потреби – і з союзниками.

🏆 Нагадаємо, що команда розробників DELTA також неодноразово ставала переможцями NATO TIDE Hackathon та Tide Sprint. Від початку повномасштабного вторгнення вони не лише беруть участь у цих змаганнях, а й активно обмінюються своїм досвідом з партнерами, сприяючи підвищенню рівня загальної безпеки.

🛡️ ГО «Аеророзвідка» активно підтримує розвиток екосистеми продуктів ситуаційної обізнаності DELTA та команду Центру інновацій, адже у нас єдина мета: сприяти створенню та впровадженню військових технологічних спроможностей для Сил безпеки та оборони України.

📌Посилання на повну новину: https://www.mil.gov.ua/news/2023/10/27/tvorczi-sistemi-delta-prezentuvali-ii-na-najbilshij-tehnichnij-konferenczii-v-ukraini/
Мова свободи, незламності та завзяття.
Мова сміливості, відваги та героїзму.
Мова любові та єдності.

І неодмінно - мова Перемоги!

Ми бережемо її, а вона – нас.
Від російського ІПСО, від ворогів на блокпостах, від «сусідів» у посадках.

Спілкуйтесь нею, творіть нею, живіть нею❤️

З Днем української писемності та мови!
Питання дефіциту компонентів для виробництва БПЛА стає особливо актуальним у контексті розвитку військово-технічного комплексу України.

📌 Який вплив це матиме на подальший розвиток військової техніки та стратегічні можливості?

📌Чи зможе влада знайти ефективні рішення та запобігти серйозним наслідкам в області БПЛА?

📌 Україна має шанс стати одним із провідних виробників дронів у світі. Як не втратити його?

Про це розповів Юрій Босих, керівник напрямку роботизованих технологій ГО "Аеророзвідка" у своєму інтерв’ю для УНІАН.

🔗 Дізнавайтеся більше за посиланням: https://cutt.ly/KwW8jTkr
Сьогодні в рамках Всеукраїнського форуму «Волонтери, бізнес, держава: сила синергії» Інна Гончар, керівниця напрямку Підготовки, вивчення та впровадження досвіду ГО «Аеророзвідка», взяла участь у панельній дискусії «Волонтери, бізнес, держава: дерегуляція, цифровізація та механізми сприяння тристоронній співпраці».

📌В межах панелі Інна наголосила, що в критичний момент саме громадянське суспільство взяло на себе значну роль у відбитті наступу рф. Наступним кроком для волонтерської спільноти повинно стати зосередження на формуванні державних інституцій.

«Аеророзвідка» — громадська організація, яка сприяє створенню та впровадженню військових технологічних спроможностей для Сил безпеки та оборони України.

✔️Одним з прикладів успішної діяльності організації є впровадження процесу ISTAR, який команда Аеророзвідки спільно з Центром інновацій та розвитку оборонних технологій МО почала формувати на базі ситуаційних центрів на початку повномасштабного вторгнення. З липня 2022 року підрозділи на півдні почали застосовувати процес ISTAR. Згодом, даний досвід масштабували також на інші напрямки ведення бойових дій. Наразі дану спроможність передано в систему ГШ для подальшого розвитку.

❗️Досвід Аеророзвідки та волонтерської спільноти в цілому демонструє, що громадські організації мають стати тією рушійною силою, що буде формувати порядок денний розвитку нашої держави.
✔️Як працює українська система ситуаційної обізнаності Delta, яку використовували під час знищення крейсера «Москва» та звільнення Харківщини і Херсонщини?
✔️Що потрібно змінити, щоб Сили безпеки й оборони України швидко, асиметрично та ефективно знищували ворога?
✔️Та чому українцям слід ще активніше працювати над пошуком та впровадженням сучасних технологічних рішень у сфері оборони?

Про це та багато іншого розповів Руслан Прилипко, керівник напряму C2IS у ГО «Аеророзвідка» в інтервʼю для Vector

➡️Читайте повний текст за посиланням:

https://cutt.ly/9wnbgtwj
З Днем захисників та захисниць України!

Наша безмежна вдячність всім тим, хто бився за Україну в минулому. Кожному, хто б’ється за неї сьогодні. Хто обрав життя у випробуваннях і під загрозою смерті заради незалежності нашої держави.

Наше завдання - щодня, щогодини, щохвилини допомагати в обороні та відновленні України. Звіряти кожен свій крок, бути гідними українських захисників та захисниць, які тримають над нами небо.

Наше майбутнє лише в наших руках!
Кожен має бути плечем і мечем в обороні держави. Сьогодні ми разом долаємо шляхи боротьби, прокладаючи сторінки нової історії нашої країни. Ми назавжди поховали міф про непереможність російської армії, та в черговий раз довели всьому світові, що Україна є незламним бастіоном борців та героїв.

Зі святом, дорогі побратими і посестри!
Разом до перемоги, завжди гідні та сильні!

Слава усім нашим героям!
Слава Україні!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
NATO Joint Analysis Lessons Learned Centre - JALLC підтримує розробку порталу вивчення та впровадження досвіду для сил безпеки та оборони України 🤝

Обговорення необхідності формування порталу для процесу вивчення та впровадження досвіду почалося ще в травні 2023.

Дякуємо спеціалістам з SoftServe Ukraine, які долучилися до опису порталу та допомогли створити технічне завдання.

Наразі розпочато другий етап розробки, яким опікується Директорат цифрової трансформації Міноборони та Центр масштабування технологічних рішень Генерального штабу ЗСУ.

Сподіваємось, що зовсім скоро підрозділи сил безпеки та оборони України отримають цей важливий інструмент. А в майбутньому Національний портал досвіду і знань буде інтегровано з порталом НАТО🦾

Детальніше за посиланням:
https://www.jallc.nato.int/articles/jallc-supports-ukrainian-ministry-defence-development-national-lessons-learned-portal?fbclid=IwAR1jSz6ajDtdSwpX_vr1umLF5_tZn_OCqyzZRKX6dXKcXo3pu5EN0h6Eu54
✔️Хочеш розробляти IT-рішення, які змінюють хід війни?
✔️Маєш власні ідеї та натхнення для створення інновацій або прагнеш отримати незамінний досвід?
✔️Ти - офіцер запасу, офіцер оперативного резерву, сержант або солдат, уже мобілізований або поки ще ні, та хочеш працювати за своєю професією на захист нашої держави?

🔥Тоді ця новина саме для тебе, адже Центр інновацій та розвитку оборонних технологій МОУ шукає фахівців на такі позиції:

▪️Senior Business Analyst / Projects coordinator
▪️Product designer (mobile app)
▪️Head of Customer Growth&Success
▪️QA engineer (Mobile)
▪️Senior Android Engineer
▪️ArcGIS Specialist
▪️Senior JavaScript/TypeScript Engineer

🔁 Загальні умови:

▪️Поліграф на фінальному етапі
▪️Офіційна мобілізація до кінця військового стану або переведення уже мобілізованих
▪️Робота в офісі, 6 днів на тиждень

➡️ Детальний опис вакансій шукай за посиланням: https://jobs.dou.ua/companies/go-aerorozvidka/vacancies/

❗️Надсилай своє CV на адресу recruitment@cidtd.mil.ua
Друзі, в нас гарні новини!

Раді повідомити, що Аеророзвідка долучається до менторства 6-го хакатону CASSINI, який вперше відбудеться в Україні вже цього листопада!

В рамках ініціативи учасники зможуть запропонувати рішення на виклики, використовуючи дані Copernicus, супутникове позиціонування та навігаційні служби від Galileo та EGNOS 🤩

Челенджі будуть присвячені наступним темам:
👉 Підтримка сталого розвитку інфраструктури
👉 Зміцнення продовольчої безпеки та доступу до чистої води
👉 Розуміння та прогнозування вимушеної міграції

🗓 Хакатон відбудеться 3-5 листопада в онлайн форматі

🧐 Зацікавлені? Тоді мершій подавайте заявку за посиланням: https://www.cassini.eu/hackathons/ukraine?mtm_campaign=6CHLOUA

Реєстрація триває до 26 жовтня, 18:00 (UTC+3)
Пориньте у майбутнє космічних технологій та інновацій! 🦾🇺🇦
Друзі, звітуємо!

Ваша неймовірна підтримка нашого останнього збору конвертувалась в оперативну покупку мобільного NAS!

Завдяки вам у наших військових тепер є нове потужне мережеве сховище, що дозволить зберігати і транспортувати великі масиви даних в польових умовах.

Дякуємо, що допомагаєте наближати Перемогу!🇺🇦
7 вересня Україна відзначає День воєнної розвідки🇺🇦

Українська розвідка - це справжні герої, яким під силу будь-яке завдання. Їх унікальний досвід, здобутий на фронті, вже зараз є прикладом для спецпідрозділів інших країн світу.

Наші розвідники демонструють високий рівень підготовки та професіоналізму, успішно реалізуючи блискучі та надскладні операції, які наближають нашу Перемогу.

Вітаємо розвідників з професійним святом. Пишаємося вами та дякуємо вам!

Слава українським розвідникам! 🦾💙💛
Героям слава!
Друзі, за вихідні нам вдалося зібрати понад 30 тис. гривень з необхідних 100 000 тис. для покупки потужного мобільного NAS (мережеве сховище), що дозволить нашим військовим зберігати і транспортувати великі масиви даних в польових умовах.

Якщо продовжимо такими ж темпами, то зможемо закрити збір вже до кінця цього тижня!💪🏼

Мінімальний внесок – необмежений, банка для збору тут:
https://send.monobank.ua/jar/3B7sZA4PD4

Нагадуємо, що ми не можемо створювати окремі банки під кожен новий збір. Тож даний збір на мобільний NAS вважатиметься закритим, коли на банці буде 1 382 266 грн.

🇺🇦 Долучайтеся до нашого збору, допомагайте наближати Перемогу разом!
⚡️Одним з пріоритетів діяльності ГО “Аеророзвідка” було і є оперативне впровадження змін у спосіб ведення війни.

Ми працюємо на прискорення темпу ведення бойових дій Сил безпеки і оборони України та впровадження інноваційних технологій в процес бойового управління.

Один з наших нових проектів має АІ складову. Для навчання нейронних мереж необхідно зберігати і обробляти великі масиви даних. Тому ми відкриваємо збір на потужний мобільний NAS (мережеве сховище), що дозволить зберігати і транспортувати великі масиви даних в польових умовах.

💰Необхідна сума збору: 100 000 гривень.
🫡Як підтримати збір?
send.monobank.ua/jar/3B7sZA4PD4

🇺🇦 Долучайтеся до нашого збору, допомагайте наближати Перемогу разом!
🔥 10/10: розвалюємо гнилу російську імперію! Великий збір Bihus.Іnfo і Фонду Сергія Притули

Друзі, до Дня Незалежності ми стартуємо 10/10 - збір 10 мільйонів для 10 підрозділів до 10 дня народження команди Bihus.Info.

💪 І саме ваші 10/100/1000 гривень вже скоро стануть автомобілями, FPV-дронами, мавіками, снайперськими системами, квадроциклами й іншими дуууже потрібними на фронті штуками.

📍Серед 10 підрозділів, для яких ми збираємо:

- Окрема бригада спеціального призначення НГУ "Азов"
- Батальйон “Вовки Да Вінчі”
- 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового походу
- 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців
- Міжнародний легіон ГУР
- 210 окремий спеціальний батальйон "Берлінго"
- 56 окрема мотопіхотна Маріупольська бригада
- 80 окрема десантно-штурмова бригада
- Ударна група FPV 14-го окремого полку ЗСУ
- 17 окрема танкова бригада

Кожен наш донат – це зброя в руках титанів 🦾 А на каналі Bihus.Info вже майже мільйон підписників, тож навіть 10 гривень від кожного можуть зробити велике для нашого війська.

В'ячеслав Чорновіл сказав ці слова за рік до проголошення незалежності. Бо вірив у неї і в те, що імперія розвалиться. І ми в це віримо. І зробимо все, щоб розвалити ворога швидше.

🫙 БАНКА ТУТ: https://send.monobank.ua/jar/9eTqKqmf7T

Ваші 10 грн сьогодні – це свобода завтра. Долучайтеся до нашого мегазбору за реквізитами і робіть репости. Це теж дуже важливий внесок! 🇺🇦
Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає День Незалежності. І сьогодні ж рівно півтора року відтоді, як росія розпочала геноцидну повномасштабну війну проти українців.

Для спільноти Аеророзвідки цьогорічне 24 серпня - це ще один привід подивитися у минуле, оцінити сьогодення та подумати про шлях уперед. Вшанувати полеглих і подякувати живим — всім, хто тримає над нами небо. Ми вчимося, усвідомлюємо та зберігаємо досвід. Ми не очікуємо змін, а докладаємось до них самотужки. Як на особистому рівні, так і на рівні державних інституцій. День у день ми робимо все від себе залежне, щоб кров, що зараз проливається, була останньою у великій боротьбі за нашу Незалежність.

Віримо у перемогу українського війська. Віримо в Україну. Працюємо на благо України та її майбутнього.

З Днем Незалежності!🇺🇦