Джерело
Що тут у Німеччині | Чи варто їхати на острів Амрум навесні? Чого очікувати? Як дістатися? ...
198 Охват/переглядів
2026-03-16 15:38
Повідомлення №2304
Чи варто їхати на острів Амрум навесні? Чого очікувати? Як дістатися? Де бронювати житло? Яка погода? Що робити на острові?На ці та інші запитання я дам відповіді у серії наступних дописів.Я до останнього вагалася, чи варто їхати на острів у несезон, чи не буде там занадто холодно, боялася шторму в морі дорогою туди та сумнівалася щодо авто. Брати чи не брати?Забігаючи трохи наперед, скажу, що я залишилася задоволена всім і ні на мить не пошкодувала, що обрала саме цей час.Подивившись прогноз погоди на два тижні та порівнявши ціни на апартаменти на Booking та на сайті острова, обрала останній. Посилання Також тутВраховуйте, що квартири та будинки здаються мінімум на 3-5 ночей, на одну ніч забронювати не вийде. У такому разі доведеться обирати тільки готель.Погода! Я обирала дні, коли не буде сильного дощу та вітру. Температура повітря на початку березня була 5–9 градусів тепла.На Амрум у цей час ходить лише одна компанія - WDR із Дагебюлля (Dagebüll), на день виконується кілька рейсів. Розклад та купівля квитків тут. Квитки також можна придбати в порту. При бронюванні заздалегідь день відплиття обирається точний, а повернення йде з відкритою датою. Раптом ви захочете залишитися на острові ще на пару днів? Вартість за 2 осіб туди й назад - 45,60. Шлях із Дагебюлля до Віттдюна (Wittdün) займає близько 1,5-2 годин із заходом на острів Фер.Дістатися порту Дагебюлль можна поїздом. Авто можна або залишити на острівній парковці Inselparkplatz, або взяти з собою на паром. Ціна за добу - 10 євро. Враховуйте, що паром із автомобілями ходить лише у визначений час і один раз на день.Дорога до Амрума - це вже чудова пригода. У цей період тут багато перелітних птахів: їхні величезні зграї то пролітають над головами, то дзьобають траву на луках. Море в повній тиші, туман і сонце, яке ледь проглядає, - все це протягом 1,5 години до острова створювало навколо чарівну, майже нереальну картину.Пишіть, якщо залишилися запитання!••#амрум #amrum #північ #островинімеччини #фрізія