Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДніпроОДА
Додано 18 жов 2021

ДніпроОДА

@adm_dp
Кількість підписників: 3 852
Фото: 35,300
Відео: 2,560
Посилання: 2,440
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Джерело

ДніпроОДА | Перший в Україні автопробіг безбар'єрності відбувся на Дніпропетровщин...

Логотип телеграм спільноти - ДніпроОДА ДніпроОДА @adm_dp
5 790 Охват/переглядів 2026-05-25 12:01 Повідомлення №41618
🚗🦽Перший в Україні автопробіг безбар'єрності відбувся на Дніпропетровщині. Участь у ньому взяли водії з інвалідністю. Більшість – ветерани. З прапорами України колоною вони проїхали 12 кілометрів.«Для мене це можливість зустрітися зі своїми побратимами. Побачити самим і показати іншим людям, що й після поранень ми можемо займатись улюбленою справою – їздити на машині», – розповів захисник Ігор Вітковський. Серед учасників – ветеран і керівник безбар'єрної автошколи Євген Хохлов.«Я пройшов цей шлях. Після поранення теж думав, як жити далі, що робити. Перший крок – це була автівка, сісти за кермо. Одразу не вийде. Але хочу, щоб хлопці не лякалися і знали, що можна без двох кінцівок їздити на механиці й на автоматі. Зараз я допомагаю з цим усім бажаючим», – зазначив Євген Хохлов. Усі учасники були на автівках, які спеціально переобладнані під людей з інвалідністю. Кожен отримав подяку. Організатори пробігу - регіональний сервісний центр МВС. Подію приурочили до Національного тижня безбар’єрності.