Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДніпроОДА
Додано 18 жов 2021

ДніпроОДА

@adm_dp
Кількість підписників: 3 852
Фото: 35,300
Відео: 2,560
Посилання: 2,440
Опис:
Офіційний телеграм-канал Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Джерело

ДніпроОДА | Мешканці Дніпропетровщини продовжують проходити безкоштовне обстеження...

Логотип телеграм спільноти - ДніпроОДА ДніпроОДА @adm_dp
568 Охват/переглядів 2026-04-21 12:11 Повідомлення №41164
Мешканці Дніпропетровщини продовжують проходити безкоштовне обстеження за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+». Послугою вже скористалися майже 3 тис людей, яким виповнилося 40 і більше років.«Людина самостійно обирає заклад, де вона хоче пройти обстеження, та зручний для неї час. Для цього можна скористатися «Дією», або записатись на скринінг у ЦНАП. Послуга стає доступною через місяць після дня народження», – розповіла заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Ольга Устимчук. Пройти обстеження вирішив Леонід. Чоловіку у березні виповнилося 49 років. Про «Скринінг здоров’я 40+» дізнався із соцмереж. «Маю хронічне захворювання – діабет першого типу. Добре, що держава дає можливість обстежитися. Усе зроблено на рівні, професійно. Процедурою задоволений», – відзначив Леонід Понисько. Прийом та аналізи – безкоштовні. Гроші на них виділяє держава. На кожного пацієнта – 2000 грн. До програми «Скринінг здоров’я 40+» вже долучилися 113 медзакладів Дніпропетровщини.