Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - гіперфокусники ✨
Додано 14 лип 2024

гіперфокусники ✨

@adhdworld
Кількість підписників: 1 873
Фото: 1,460
Відео: 91
Посилання: 133
Опис:
у нас РДУГ 🎁 а у вас?

👥 Кількість підписників

1 873
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -9
Середній/Місяць:: -41

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 696 25-06-01 11:23
🥳 Новини щодо постачання препарату Концерта в УкраїнуНам зателефонував представник компанії Johnson & Johnson із важливою інформацією:▪️ У липні очікується поставка близько 6100 упаковок препарату Концерта.▪️ Частину партії буде заброньовано на тендери МОЗ.▪️ 2200–2500 упаковок надійдуть у лікарні, решта буде доступна в аптеках.▪️ Як і раніше, Концерта буде доступна лише в чотирьох аптеках по всій Україні.▪️ Виробництво препарату досі ускладнене, але Україну вже визнано країною з високою потребою в Концерті.▪️ Після відповідного засідання та коментарів від профільних експертів, було прийнято рішення збільшити обсяг постачання до 10 000 упаковок — як на цей рік, так і на наступний.❗️ Не відкладайте діагностику РДУГ. Звертайтесь до лікарів, вносіть діагноз у електронну систему охорони здоровʼя, отримуйте е-рецепт форми Ф-3 та своєчасно починайте лікування.Ми уважно стежимо за ситуацією та триматимемо вас у курсі.💊 Сподіваємось, ці новини стануть полегшенням для багатьох родин, що чекають на доступ до лікування.
👁 1,300 24-10-14 17:12
3я частинка буде вночі, але перед тим є пару слів і одне питання...👴🏻🤚Коли адмін дізнався про свій РДУГ, то, як і ви, почав жадібно дивитися тік-токи шукати інформацію про цей розлад🧐 Погодьтесь, трііішечки дивно, коли те, що ти вважав частиною своєї особстості, постає як нервовий розлад...🗿 Це був для мене такий досвід "розчаклування" магії навколо людської психіки.А далі я піймав довготривалий гіперфокус не на психології, а на нейробіології і психіатрії. І власне ось так ми дійшли до жизні такой🥲 ... поступово на цьому каналі ставало все менше мемів про РДУГ від мене, і все більше душних багатолітер про людський мозок загалом🥵Враховуючи відбиток моєї акторської освіти🫣... цей мій сьогоднішній біологічний детермінізм (тобто зведення всього суто до біології) я вважаю нормальною частиною процесу самопізнання😌 Я певен, що колись маятник моїх інтересів знову відхилиться в інший бік. Але зараз мене захоплює нейробіологія🥹ОднакМені важливо знати вашу думку, бо це ж начебто канал про РДУГ😁Тому....