Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - adeptus memaSUS
Додано 06 гру 2025

adeptus memaSUS

@adeptusmemasus
Кількість підписників: 5 504
Фото: 14,200
Відео: 845
Посилання: 8,260
Опис:
Кузня мемів і шітпостингу імені заслуженого артиста України Габріеля Ангелоса (Я БЕЗБОЖНО ПИЗДЖУ ВСЕ ЩО НЕ ПРИБИТО ЦВЯХАМИ) департaменто пропонуйка (по всім питанням писати сюди): @munitorumbot
Джерело

adeptus memaSUS | Подробиці роботи кампаній у Total War Warhammer 40,000 зі свіжого інте...

Логотип телеграм спільноти - adeptus memaSUS adeptus memaSUS @adeptusmemasus
1 440 Охват/переглядів 2025-12-14 20:18 Повідомлення №14042
Подробиці роботи кампаній у Total War Warhammer 40,000 зі свіжого інтерв'ю розробників для медіа Gamestar.Також вони встигли поспілкуватися з Gamesradar, але це інтерв'ю ми розглянемо завтра.Розмова велася з головним наративним дизайнером Енді Голлом, відповідальним за бойову систему Девідом Петрі та Вільямом Райтом, який працює над кампаніями. – Мапа галактики стане гібридом між меню вибору кампанії та трекером прогресу. На ній ви не керуєте арміями та не закінчуєте ходи, а натомість оглядаєте галактику та обираєте одну з декількох кампаній.– Кампанії поділено на три типи: повноцінні, короткі та окремі битви. Повноцінні будуть найближчі за суттю до класичного Total War – масштабом у повну зоряну систему, довгі та розраховані на кілька сесій. Короткі – декілька планет, а завершити можна за один вечір. З окремими битвами все зрозуміло.– Кампанії можуть бути наративними або згенерованими. Перші – у створених вручну системах/локаціях з лору, де фракції та цілі йому відповідають, а другі більш рандомні.– Завершення однієї кампанії впливає на галактику та потенційні майбутні кампанії. До прикладу, якщо ви допоможете гвардії в одній кампанії, її сили стануть на ваш бік в наступній.– Достеменно невідомо про рівень менеджменту, але стаття натякає на те, що ви зможете керувати захопленими системами.– Шар кампанії видається схожим на класичний та звичний серії. Ви матимете армії, флоти, ресурси та інфраструктуру, з якими взаємодіятимете на мапі.– Кампанії розгортатимуться на різних світах в одній системі/секторі. Планети різнитимуться що за ландшафтом, що за наявністю чи відсутністю бойових дій. На деяких вже вируватиме війна, деякі будуть світами-вуликами і тд.– Планети розділятиме космос, де подорожуватимуть флоти. Механіка начебто має бути схожою на море з попередніх Total War.– Розвиток флотів та космічні битви згадані, але без деталей.– Кожна планета функціонуватиме як міні мапа кампанії.– Континенти, за словами розробників, сягатимуть розмірів провінцій у існуючих іграх. Пересування армій також незмінне.– Замість будувати міста ви переважно споруджуватимете аванпости та бази. Втім, міста нікуди не зникають – тільки їх доведеться спочатку захоплювати та вже потім розвивати, а не будувати власноруч з нуля. Будівлі та рекрутинг будуть, тож загалом система та сама, хіба горизонтальна, а не вертикальна.‎ – Флоти зможуть взаємодіяти з планетами: влаштувати бомбардування, екстермінатус і тд.