Джерело
Рита читає, а Ада перекладає | А в цілому вчора був якийсь день не те щоб Блума, а всякої хєрні місце...
181 Охват/переглядів
2026-06-17 06:40
Повідомлення №2206
А в цілому вчора був якийсь день не те щоб Блума, а всякої хєрні місцевого масштабу, з тих, які змушують замислитися, чи правильно обрала професію і чи не краще піти жити в гори, не залишивши адреси нікому :)Але працювати все одно треба, тому коротко про те, що я #дочитала."Пам'яті усіх слів", 4 частина Меекханського циклу Веґнера — як і було обіцяно, набагато краще за попередню, стає трохи зрозумілим загальний задум, і навіть з'являється, хоч і ненадовго, мій улюблений рудий лейтенант.Ghostewriter by A.R. Torre — хороший, навіть не знаю, трилер? Ну щось таке. Знаменита авторка любовних романів дізнається, що скоро помре (це буквально перша сторінка, але про всяк випадок прикрию), і наймає свою конкурентку гострайтити за неї роман про її життя. Калевалу і Плутарха вчора не читала :( сил вистачило тільки на трилер (інший, який через 5 днів здавати в бібліотеку, а я ще тільки 60% прочитала, треба налягти на нього).Пішла далі перекладати трукрайм з другої серії, бо на першу нема матеріалів, і я досі не знаю, кого там, власне, вбили. І чи вбили.