Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Скелети Шевчика і Ко
Додано 06 гру 2025

Скелети Шевчика і Ко

@actual_energodar
Кількість підписників: 24 190
Фото: 7,450
Відео: 961
Посилання: 1,740
Опис:
🇺🇦Енергодар🇺🇦 🇺🇦 Запорізька АЕС 🇺🇦 Підтримати розвиток каналу: USDT TRC20 TE2EucmPixRggZsu9eZqffiTvxhp2C7GdA Інформацію надсилати 👇 @Skeletons_Dar
Джерело

Скелети Шевчика і Ко | Зрадник ЕБалицький та окупант Пухов в останні дні багато верещать про ...

Логотип телеграм спільноти - Скелети Шевчика і Ко Скелети Шевчика і Ко @actual_energodar
22 200 Охват/переглядів 2026-05-07 12:21 Повідомлення №9098
Зрадник ЕБалицький та окупант Пухов в останні дні багато верещать про "атакі на Енергодар", "гражданскую інфраструктуру", публікують фото розбитих вікон, розповідають про "бабушкі в шокє"...Але вони не розповідають (навіть самим колобкам!!!), що насправді відбувається в місті Енергодарі.Спочатку ми вам показали, як "бабушкі з ахмата" вигрібали біля мерії і як палали їх броньовички. А тепер показуємо, як два дні назад в місті Енергодарі перестав існувати "офіс" місцевого підрозділу фсб, в якому чорти з фсб сиділи ще з 2023 року, куди тягали людей на допити, в який завели купу комунікацій... Так, мова саме про всім відоме кубло окупантів з фсб у будинку по вулиці Набережній 24.У сльозних публікаціях ЕБалицького та Пухова жодного згадування про цей "інцидент".ЖОДНОГО!!!Як нічого і не було...Стандартноє "бєз потєрь"...Палати буде доти, доки останній окупант не подохне, або не повернеться на болота.По худобі з фсб, яка кошмарить місцеве населення, буде окрема історія.Це не кінець...Тож, невдахам з фсб гарячі "вітання", та вдалого пошуку нового місця масового поховання. SOON 👀