Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Офіс Дій | Action Office
Додано 22 лис 2021

Офіс Дій | Action Office

@action_ukraine
Кількість підписників: 1 185
Фото: 257
Відео: 5
Посилання: 732
Опис:
Неформальна освіта, лекції, підтримка громадського сектору, допомога в умовах війни. Стаємо сильнішими задля швидшої перемоги!💪
Джерело

Офіс Дій | Action Office | ​​👀 Ви вже чули, що в тому, як працює гуманітарна допомога, будуть від...

Логотип телеграм спільноти - Офіс Дій | Action Office Офіс Дій | Action Office @action_ukraine
160 Охват/переглядів 2023-10-25 12:30 Повідомлення №618
​​👀 Ви вже чули, що в тому, як працює гуманітарна допомога, будуть відбуватися зміни?Хтось міг читати повідомлення капсом, що ширилось в локальних чатах, а дехто, можливо, вже пів року бореться за права волонтерів працювати нормально. Проте в усіх залишається питання: що буде з гуманітарною допомогою після 1 грудня і як це вплине на роботу волонтерів?👉 Що відбулось? У вересні Кабмін прийняв 953 постанову, якою змінив порядок ввезення гуманітарної допомоги. Саме ці зміни набудуть чинності з 1 грудня та викликають невдоволення через додаткові обовʼязки декларування та жорсткою відповідальністю за невідповідне звітування — а саме блокування права ввозу гуманітарки на 6 місяців.👉 Щоб підготуватись до цих змін і розуміти, що несе нам зима, треба обговорити ці питання:• що буде з 1 грудня: все про постанови КМУ №953 і №927 і чому диявол ховається в деталях• чому 174 постанова КМУ — це не панацея•про законопроєкт 9111 та що від нього чекати, якщо його приймуть (перспективи високі).Саме щоб розібратися з цими питаннями, перед нашим Волонтерським нетворкінгом ми проведемо дискусію на тему «Законодавчі зміни для волонтерів: ввезення гуманітарки, декларування, відповідальність» Ця частина пройде спільно з Надією Денисюк, керівницею Юридичної клініки для волонтерів від Фонду Спілки мертвих юристів.Таймінг та локація — на афіші нижче. Чекаємо зустрічі! 🙌