Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✨️абищо✨️
Додано 06 гру 2025

✨️абищо✨️

@abyscho
Кількість підписників: 577
Фото: 18,000
Відео: 1,230
Посилання: 2,100
Опис:
класика, журба, смішинки, музичне, пізнавальне, фільмове. за мову окупанта - бан і вроки володарка (не)абичого: @postfactumpostmortem
Джерело

✨️абищо✨️ | ну, я знаю "що-це-блядь-таке", але не очікувала, що навіть із оригінал...

Логотип телеграм спільноти - ✨️абищо✨️ ✨️абищо✨️ @abyscho
142 Охват/переглядів 2026-05-29 21:19 Повідомлення №24991
ну, я знаю "що-це-блядь-таке", але не очікувала, що навіть із оригінальним контентом живої людини, ґуґл всуне і тут цю хуйню. при тому, що джеміні не є кращіща за клода, наприклад. і сама ідея ж не повинна була б аж так гнатися за іншими компаніями, зважаючи на те, чим є ґуґл, бляха! опенаі просто булька, яка зараз вливає тонни американських гривень(за кошти платників податків США) просто аби не луснути, але абсолютно всралась із серією 5 і хаотичним менеджментом + угоди з міністерством війни сша - така сама булька. об'єктивно опенаі, що женеться за "догнать і побєдіть" антропік у технічній сфері - не витягує, особливо в контексті їхньої першочергової ідеї, що вмм мають бути доступні й добрі + "реальні" як у "her". дікпік китайський(саме ця модель зашита в тг "ШІ", до речі) - дікпік, бо вже все спиздив у опенаі, але не може поки що нічого вкрасти у антропік.життя бентежне і жахливе, а я бубню, як стара баба. але поки це все писала, то все ще не очуняла від цього ґуґлівського нового кіберсвіту