Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Абрамченко
Додано 14 лип 2024

Андрій Абрамченко

@abramchenko
Кількість підписників: 6 790
Фото: 47,500
Відео: 6,320
Посилання: 5,440
Опис:
Канал міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченка
Джерело

Андрій Абрамченко | Підписали Меморандум про партнерство між Одеською ОДА та британською к...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Абрамченко Андрій Абрамченко @abramchenko
719 Охват/переглядів 2026-04-20 12:55 Повідомлення №60207
Підписали Меморандум про партнерство між Одеською ОДА та британською компанією Elementum Energy – одним з найбільших міжнародних інвесторів у сфері відновлюваної енергетики. З боку компанії документ підписала керуюча директорка Ольга Рибачук.Elementum Energy вже давно є надійним партнером нашого регіону. Компанія управляє Дністровською вітроелектростанцією, яка дає світло близько 93 тисячам домогосподарств. Попри війну вона продовжує будівництво на Одещині ще трьох нових вітроелектростанцій. Загальний обсяг інвестицій у нові проєкти - близько 90 млн євро.У межах Меморандуму домовилися:• про розвиток проєктів у сфері відновлюваної енергетики;• збільшення генеруючих потужностей;• підтримку громад.Реалізація таких проєктів вкрай важлива для Одещини. Нові генеруючі потужності, розподілена енергетика – наш захист в умовах, коли ворог намагається знищити нашу енергосистему. Чим більше енергії ми виробляємо на місцях, тим стійкішою вона стає до ворожих атак.І що для мене особливо важливо – це підтримка інвестором наших громад і місцевих ініціатив. Компанія бере активну участь у розвитку освітніх і спортивних просторів, оновленні соціальної інфраструктури, впровадженні енергоефективних рішень та інших важливих для нашої області напрямків.Як влучно сказала Ольга Рибачук, інвестувати треба вже зараз, а не чекати найкращих умов. І саме наша спільна злагоджена робота з бізнесом і громадами робить такі інвестиції можливими та результативними. Дякую за партнерство та допомогу мешканцям Одещини! Разом ми ще сильніші!