Джерело
Андрій Лучик - про Луцьк | Телефон вилучили, попереду допит: мер Луцька Поліщук може отримати під...
1 620 Охват/переглядів
2026-03-11 15:59
Повідомлення №771
🗣Телефон вилучили, попереду допит: мер Луцька Поліщук може отримати підозру?Після обшуків НАБУ у справі про забудову на місці «Снігової Королеви» у мера Луцька могли вилучити телефон. Тепер детективи готуються до допиту, а також можуть вручити йому підозру, повідомив мій колега Валентин Хаймик.👉🏼Нагадаю, про що справа.Йдеться про історію з будівництвом багатоповерхівки на місці колишнього катка «Снігова Королева». За версією слідства, там могли вимагати хабар за «зелене світло» для забудови. Саме в межах цієї справи у грудні 2025 року детективи НАБУ проводили обшуки.❓Що з телефоном мераОдразу після тих обшуків кілька джерел повідомляли, що у мера Луцька Ігоря Поліщука вилучили мобільний телефон. Сам він тоді це заперечував і на пресконференції заявляв, що нічого не забирали. Щоправда, на зустріч із журналістами прийшов без телефона.‼️Тепер у ухвалі ВАКС від 16 лютого 2026 року є формулювання про аналіз інформації з вилучених мобільних телефонів у цій справі. Це фактично підтверджує, що телефони справді вилучали і їхній вміст вже переглядають.❓Попереду на Поліщука чекають допитиУ документі також зазначено, що детективи НАБУ планують допитувати фігурантів провадження, зокрема мера Луцька Ігоря Поліщука, з урахуванням інформації, отриманої під час огляду вилучених телефонів.🤔Чи може бути підозра?Крім того, в ухвалі прямо вказано, що слідство буде давати правову оцінку діям посадових осіб Луцької міської ради на основі матеріалів справи та даних із телефонів.🌚Простими словами – після цього етапу мер Луцька може отримати підозру у справі про можливе вимагання хабаря за забудову.🟠тут ЛУЧИК там🟠