Джерело
Андрій Лучик - про Луцьк | Мер Луцька давав неправомірну вигоду за голосування, – заява прокурора...
3 140 Охват/переглядів
2025-12-27 07:29
Повідомлення №714
🗣Мер Луцька давав неправомірну вигоду за голосування, – заява прокурора САПНазвали причетних фігурантів до кримінальної справи щодо отримання неправомірної вигоди в 30 тис. доларів.Власне, йдеться про нещодавно обшуки НАБУ у міській та обласній радах.‼️Серед цих фігурантів є і Луцький міський голова Ігор Поліщук. Ось, що каже прокурор САП:«В ході досудового розслідування встановлені обставини, які дають підстави вважати, що депутати обласної ради Вітів, Лех, перший заступник голови обласної ради Поліщук, голова Волинської обласної ради Недопад, депутати Луцької міської ради Федік, Бондарук, Луцький міський голова Поліщук прохали неправомірну вигоду в Савчука Юрія Петровича в розмірі 30 тис. доларів».
Зі слів прокурора САП, ці фігуранти брали кошти в третіх осіб за розв'язання земельних питань.Зокрема, і щодо зміни цільового призначення землі, і затвердження детального плану території. ❗️Що важливоЦі кошти брали й від Луцького міського голови!«Так, Вітів та Федік, будучи ключовими особами фракції ВО «Свобода», отримали неправомірну вигоду від третіх осіб, у тому числі й Луцького міського голови Поліщука за позитивне голосування», – каже прокурор.
Отож, все тільки починається, і це – лише маленький епізод великої корупційної справи, яку хоче викрити НАБУ.🟠тут ЛУЧИК там🟠