Джерело
Андрій Лучик - про Луцьк | Луцька мерія «докинула» ще 16 мільйонів на будівництво парку на Набере...
2 020 Охват/переглядів
2025-10-13 11:36
Повідомлення №652
🗣Луцька мерія «докинула» ще 16 мільйонів на будівництво парку на НабережнійНещодавно я писав, що будівництво нового парку вздовж Стиру – від мосту на Ковельській до мосту на Шевченка – подорожчало на 20 млн грн.‼️Тепер же мерія хоче укласти прямий договір із тим самим підрядником, ТОВ «Житлобуд-2», на додаткові роботи вартістю 15,99 млн грн.👉🏼Офіційно це пояснюють тим, що під час будівництва нібито виникла потреба у «додаткових роботах», не передбачених початковим проєктом.Для цього проєктну документацію скоригували, отримали новий експертний висновок – і тепер, замість нового тендеру, місто напряму укладає ще один договір із підрядником.❓Як це пояснює меріяВона посилається на постанову Кабміну №1178, яка під час воєнного стану дозволяє укладати додаткові угоди без нових торгів, якщо роботи технічно пов’язані з основним договором і не перевищують 50% його вартості.‼️Є тут один дуже підозрілий моментОсновний договір з «Житлобудом-2» – на 31,99 млн грн, а сума додаткових робіт (15,99 млн грн) – копійка в копійку співпадає з гранично дозволеною Кабміном. ❓Що це означає на практиціФактично – будівництво парку на Набережній знову дорожчає.Ще влітку йшлося, що весь проєкт обійдеться майже у 70 млн грн (замість початкових 50).І, схоже, як і у випадку з реконструкцією «Батьківщини», ситуація повторюється і це ще може бути не фінальна крапка у кошторисі «луцької зеленої мрії».🟠тут ЛУЧИК там🟠