Джерело
Андрій Лучик - про Луцьк | Луцька мерія два роки поспіль обіцяє нові тролейбуси, але щоразу забир...
12 200 Охват/переглядів
2025-08-04 09:29
Повідомлення №599
🗣Луцька мерія два роки поспіль обіцяє нові тролейбуси, але щоразу забирає фінансуванняВже два роки поспіль обіцяє мешканцям громади оновити електротранспорт і щороку закладає у бюджеті для цього чимало коштів. Разом з тим кожен рік ці кошти дивним чином зникають. Порушив це питання під час засідання липневої сесії. ❓Що не так з тролейбусамиВ принципі усе з ними так. Їх як не було, так і немає. Керівництво мерії годує і депутатів, і жителів міста обіцянками, що все буде, але вже який рік нічого не відбувається. Минулого року, коли формували бюджет, говорили: у 2025-му оновимо міський електротранспорт.Нагадаю: Луцька міська рада позичила 6,3 млн євро в Європейського інвестиційного банку для закупівлі 30 тролейбусів. Строк позики становить до 22 років для кожного траншу, включаючи пільговий період до 5 років.👉🏼Але пройшло чимало часу і пластинка грає та ж сама: тендер оголосили, тендер проводиться, переможця немає.Зараз нам знову обіцяють, що транспорт з'явиться наступного року. ❓Про що це може свідчитиГадаю, що таким чином луцька мерія просто-напросто ховає бюджетні кошти. Закладає їх, як-от в цьому випадку на купівлю тролейбусів, щоб далі витратити деінде. Наприклад, на ремонти тих же самих доріг чи дворів. 🤔Бо ж погодьтесь, якщо за витрати на ремонти люди владу сваритимуть, то за покупку нових тролейбусів шуму буде менше. 🟠там ЛУЧИК сям🟠