Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Позитивний бухгалтер «Зроблено» 😉
Додано 06 гру 2025

Позитивний бухгалтер «Зроблено» 😉

@Zrobleno_buhgalter
Кількість підписників: 10 434
Фото: 104
Відео: 55
Посилання: 442
Опис:
Як не переплачувати податки. Легально, без перевірок та штрафів. Як вести звітність ФОП та ТОВ без штрафів та зайвих витрат? - практичні поради для підприємців - останні зміни в законодавстві - типові помилки та як їх уникнути Зробимо вашу бухгалтерію
Джерело

Позитивний бухгалтер «Зроблено» 😉 | Звіт по працівниках: знову "квест від податкової"Коротко: з 2026 року ...

Логотип телеграм спільноти - Позитивний бухгалтер «Зроблено» 😉 Позитивний бухгалтер «Зроблено» 😉 @Zrobleno_buhgalter
4 100 Охват/переглядів 2026-04-28 12:05 Повідомлення №503
🤯 Звіт по працівниках: знову "квест від податкової"Коротко: з 2026 року було внесено зміни і ті хто звітують за працівників мали подавати квартальні звіти (а не щомісяця як це було раніше).Форму квартальної звітності ще не затвердили. А дедлайн ніхто не відмінив і часу залишається не так багато. Звітувати треба і бажано без штрафів. Що робити?Так як звітність за працівників необхідно подати до 11 травня 2026 року. А квартальної форми звіту ще немає, то податкова пропонує подати щомісячний звіт: за січень, лютий та березень.Звучить як експеримент? Трошки є...Але логіка по суті така: • нової форми немає• стару ніхто не скасовував• звіт здати потрібно.Тому варіант: "чекаю і нічого не подаю" - поки виглядає найгіршим з можливих.❗️ Отже, подаємо звіти: за січень, лютий і березень. Окремо. Помісячно.Навіть, якщо звіт впровадять за кілька днів до дедлайну - уявіть яке навантаження буде на кабінет і вірогідність подати звіт вчасно буде прямувати до нуля...Як висновок можу сказати, що податкова може тормозити, але штрафи - ні 😔Тож граємо за простим правилом: 👉 є дедлайн -звітуємо👉 нема форми викручуємося легально.😈І маленька правди життя: зараз бухгалтерія ФОП - це іноді не про "як правильно". А про "правильно в умовах хаосу".👨‍💻 Якщо залишились запитання, задати їх бухгалтеру завжди можна ось тут: t.me/Zrobleno_bot