Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жмеринський Пегас
Додано 27 сер 2021

Жмеринський Пегас

@ZhmerPegas
Кількість підписників: 2 701
Фото: 4,690
Відео: 1,540
Посилання: 1,870
Опис:
ПЕРШИЙ КАНАЛ ІНФОРМУВАННЯ!!! Інформація про стан громади!
Джерело

Жмеринський Пегас | Сьогодні Рада залишить декларації чиновників закритими. Саме декларува...

Логотип телеграм спільноти - Жмеринський Пегас Жмеринський Пегас @ZhmerPegas
602 Охват/переглядів 2023-09-08 12:37 Повідомлення №7974
Сьогодні Рада залишить декларації чиновників закритими. Саме декларування депутати не зможуть не відновити, але сенсу в ньому не буде ЖОДНОГО. Основним елементом системи декларування є публічність інформації про статки чиновників. Чиновники декларували свої статки і до електронного реєстру. І що, ви про ці статки хоч щось знали? Чи журналісти могли їх розслідувати? Отож бо й воно.Памʼятаєте шок після відкриття перших електронних декларацій? На обкладинців НВ було велике слово ЖЛОБИ на купі золота. Так от сьогоднішні – гірші. Бо минулі відкрили свої статки, а ці – ховають. При цьому наголошу – ховають статки набуті під час війни! Поки кожна українська родина воювала, виживала з дітьми у еміграції, але донатила останнє на ЗСУ – політична еліта наживалася на війні. І на ці гроші політики скуповувала елітну нерухомість, як, наприклад, депутат від “Слуги народу” Халімон і його маєток на печерських пагорбах. Або інші колеги Халімона по президентській фракції, які під час війни скуповували елітні авто. Тепер же ці покидьки в Раді плюють нам в лице і продовжують все це ховати від суспільства.Депутати прямо говорять нам: закрийте пащеки і мовчки воюйте, не ваше хлопське діло знати про наші статки. Шановні депутати, ви гірше жлобів – ви кляті мародери.